💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 Любов и сълзи 💫 Сърцебиене /Тема 54/

  • 35 271
  • 722
# 615

Simple Smile
Виж целия пост
# 616
Изглежда, че Мелике е поискала номера на Мерием от нейния следовател, изнудвайки я да каже на Метин какво е направила... а сега Мерием се е обадила на този следовател и е поискала среща, тъй като иска да знае какво е трябвало да направи за Мелике.
Виж целия пост
# 617
Арас нали го простреляха? Кога му мина така бързо?



Химичат ли си? Честно ми кажете.
Виж целия пост
# 618
Скрит текст:
Арас нали го простреляха? Кога му мина така бързо?
Химичат ли си? Честно ми кажете.

Ами...по-скоро не! Rolling Eyes
И разликата във възрастта няма нищо общо. Иначе го играят перфектно - деликатни докосвания, погледи, усмивки, дрезгави гласове...но няма я тръпката, страстта.Thinking

Виж целия пост
# 619
Оха, тоз доктор опасен ще излезе и той. Joy
Виж целия пост
# 620
Скрит текст:
Арас нали го простреляха? Кога му мина така бързо?
Химичат ли си? Честно ми кажете.

Ами...по-скоро не! Rolling Eyes
И разликата във възраста няма нищо общо. Иначе го играят перфектно - деликатни докосвания, погледи, усмивки, дрезгави гласове...но няма я тръпката, страстта.Thinking


И аз така мисля. Не ми предават никаква емоция.
Виж целия пост
# 621
Отново видяхме финала на епизода във фрагмана. Само го превъртях епизода тази вечер, утре ще гледам подробно какви ги е надробила пак Рейхан. Аслъ и Арас можеха да избягат, но май заради Рейхан не успяха, ходи да говори нещо там с мафиота.
Виж целия пост
# 622
Flowers Herb След края на епизода.
И без превод е видно, че това не е филма на Керем. Въпреки убедителното му представяне, несравним е в любовните сценни.
Това е филма на Лизге...
Керем, може да покаже много с по-улегнал  партньор, тагава и страст, и красотата на любовта, и бързо викайте пожарната Animal See No Evil
Виж целия пост
# 623
Ами не, не ми носят емоция Арас и Аслъ. Изобщо не си ходят…
Тя Мелике, че даже и Фифи повече си ходи с Арас отколкото тая Аслъ…
Виж целия пост
# 624
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много усмивки и добро настроение Wink

Gift Heart

Sparkling Heart
Виж целия пост
# 625
Здравейте, 🌞
Керем на снимачната площадка по-рано тази седмица.
Фен: „Мил, състрадателен, възпитан турски актьор, с когото лично разговарях и си направих снимка за спомен“


На 19 ноември (сряда) ще има гала вечер на " Два свята едно желание"



Успешен ден на всички в групата! 😃
Виж целия пост
# 626
Simple Smile
„-Направих това, докато ти спеше вътре, и съжалявам, че прибързах малко... Аслъ, не те питам това само за да можем да избягаме. Знаех, че този въпрос ще дойде един ден, още откакто те видях за първи път... Аслъ, обичам те толкова много, ще се омъжиш ли за мен?“
- Да.“

Sparkling Heart

Simple Smile
Виж целия пост
# 627
Снахата 😎

Всички са си приятелки

На РД на Мави другия месец пишат, че и щерката на Селин ще присъства. Децата били близки 😎
Виж целия пост
# 628
Това е иронията на съдбата. Да се разделиш с прекрасница като Ханде и накрая да се върнеш отново в нейното обкръжение (Мави и Гамзе), които много ще напомнят за Ханде.
Няма да я бъде връзката със Селим, гарантирам.
Виж целия пост
# 629
Излезе ли рейтингът, че имам технически проблем и не мога да видя?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия