Добър ортопед Русе

  • 584
  • 5
Здравейте ,търся добър ортопед в Русе .Насочила съм се към Канев ,но дали ортопедите там работят с часове или може да те приемат като отидеш на място .
Виж целия пост
# 1
Д-р Стоян Граматиков препроръчвам! Можете да запазите час през Супер Док.
Виж целия пост
# 2
Благодаря за отговора . И аз съм чувала че е добър ,но най ранния му час е за 20 ,а на мен ми трябва по възможност за тази седмица .
Виж целия пост
# 3
В Медика предлагат консултация с немски ортопед - записванията се правят на регистратурата. Пробвайте, но по принцип за добрите лекари няма да намерите час толкова бързо
Виж целия пост
# 4
Да така е .Звъннах на ортопедията в Канев ,там утре докторите преглеждат без часове отиваш и чакаш . Благодаря
Виж целия пост
# 5
Едно мога да кажа от личен опит: Силно избягвайте псевдо-доктора Светлозар Атанасов Георгиев (Ортопед) в гр. Русе, УМБАЛ Канев.

Посетих този доктор с надеждата да получа медицинска помощ. Напуснах кабинета с усещането, че съм била на прослушване за комедийно шоу, в което аз бях шегата.

Когато влязох в кабинета д-р Всезнайков и Похапков, най-нагло си гледаше ключеците във фейсбук или тик-ток. Няма да забравя тази крава, как мляскаше дъвката си и бях огледана от пети до глава. Още от първата минута стана ясно, че пациентът е най-маловажният елемент в кабинета. Обяснения за състоянието ми липсваха. На въпросите ми получавах кратки, високомерни или иронични отговори, сякаш присъствието ми там беше досадно прекъсване на деня му и мазната чалга от телефона му.

Вместо лекар, срещнах черната дупка на кюфтетата (Лорд Допълнително) с его, което трудно се побираше в помещението, заедно с негово величество безкрайният апетит. Всяка реплика беше поднесена от висотата на ненаситният Оракул, убеден, че не дължи уважение или информация на никого. Опитите ми да разбера какво предстои като преглед или лечение бяха посрещани с насмешка и снизходително отношение.

Най-разочароващото беше усещането за пълна липса на съпричастност. Не останах с впечатление, че здравето ми е приоритет. Останах с впечатлението, че съм поредният номер в списъка и поредният източник на приходи. Интересът към човека отсреща изглеждаше минимален, докато интересът към плащането беше безупречно организиран.

Ако трябва да опиша преживяването накратко: това не беше среща с лекар, а среща с арогантност, облечена в бяла-сина медицинска дреха.

Оценка: 1/10. Тази клетва за какво я дават, Папа Непогрешими като него?

Не бих препоръчала този Дон Ароганте де Лакомия на никого, който очаква уважение, ясна комуникация и отношение, достойно за професия, изградена върху грижа към хората.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия