Астрология - 27 тема

  • 20 501
  • 519
# 510
Точно същото и примене се разигра. Измама и манипулация от страна на отговорник, а се имахме за близки. Гаджето му ми беше приятелка. Иначе него съм го знаела, че е подмолно леке. Не се разправях. Напуснах.

Сега нямам никакво вреем да пиша подробно, днес ми се разиграва фрийк шоу във фейса. Обаче мога да споделя опит от две нептунови дирекции: в натала имам Меркурий и Венера в тригон с Нептун /двете са в съвпад, на 3 градуса една от друга/ и когато по дирекции Нептун първо направи квадрат с Меркурий, а след това с Венера /в продължение на 3 години/ – първо се появи мъж измамник в личното ми пространство, после в продължение на 3 години бях мамена и манипулирана, макар че като се замисля – червени флагове е имало в изобилие още след първата ни интимност. Изгубих изключително много време в самозаблуди и чакане, години по-късно разбрах грандиозна лъжа, свързана с този човек. Наистина е изпечен измамник, вероятно има и психо диагноза.... и такива хора се подвизават, между другото, в нашата гилдия, да не влизам в подробности.
Виж целия пост
# 511
Стана ми интересно да погледна моя карта от преди 10 години, че ми напомни за подобна опитност. Започнала съм връзка буквално когато Сатурн влиза в 7 дом ( Стрелец ) а там във втората деката ми е Нептун. Прекратила съм в буквално в деня в който Сатурн е в съвпад с Нептун. То страшното дойде после де....

Скрит текст:
в "духовните/езотерични общества" наистина доста фрийк същества съм виждала Simple Smile попадна ми нещо относно Портал 12 преди няколко дни
Виж целия пост
# 512
И аз имам доста подобни, но в крайна сметка опира до собствената заблуда, неназоваване на не-ОК неща, не казване на НЕ, затваряне на очите пред реалността и очевидното, защото явно в нас има нещо, което ни кара да действаме така.

Не го приемайте като критика, няма смисъл да се обвиняваме, с любов към себе си и приемане, че имаме и такава страна. Иначе още повече отхвърляме тази част, съответно привличаме отвън...измами. Както писах не съм някакво изключение.
Виж целия пост
# 513
Грам не го приемам така Шанта, даже обратното - опознах много по добре себе си. Дадох си сметка какво ме е накарало да вляза в тази връзка, и как същото влияе и на други аспекти в живота ми. Освободих се от някой себезаблуди, а и края и повлече и фалшиви мои вярвания и хора ...
Скрит текст:
Сега звучи "приемащо" но тогава ми трябваше помощ. Абе много време и пари отидоха хахахаха  
Виж целия пост
# 514
Направо ми е "бактисало" от Нептун на мен.
То всичко е една заблуда накрая, и мъже  ,и приятелки, и ситуации. Те , че са кофти накрая се разбира, но до голяма степен заблудата е била в мен самата.
И той, като Сатурн се оказва учител , но не учи с търпение и трудност, а някак с изтощение и изпразване, точно се уморяваш от всичко и се дърпаш на една страна.
Виж целия пост
# 515
Идвам с въпрос. Моля, да не ми се смеете. Тепърва се уча да построявам и тълкувам хорарни карти и въпроси. Simple Smile



Въпросът е: Ще се възстанови ли комуникацията между двама души?
Моето мнение е, че ще се възстанови, но ще мине време. Не мога да определя колко време, но мисля, че ще е около месец. Така ли е според вас?
Виж целия пост
# 516
Кои са тези двама души? Ти ли си единия? Каква им е връзката - интимна, колеги, приятели? Няма как така да гадаем.

Относно Нептун. Моя в момента се разхожда върху наталния Марс , който ми е У5 и от миналата година съм лапнала въдицата по един, който естествено е супер неподходящ, но сега го виждам с розови очила и ми харесва. Разума ми казва, че няма никакъв смисъл, но Нептун като направи точен съвпад с Марс, сякаш загубват почва под краката си и нищо друго не ме интересува..
Виж целия пост
# 517
,
Виж целия пост
# 518
Кои са тези двама души? Ти ли си единия? Каква им е връзката - интимна, колеги, приятели? Няма как така да гадаем.

Относно Нептун. Моя в момента се разхожда върху наталния Марс , който ми е У5 и от миналата година съм лапнала въдицата по един, който естествено е супер неподходящ, но сега го виждам с розови очила и ми харесва. Разума ми казва, че няма никакъв смисъл, но Нептун като направи точен съвпад с Марс, сякаш загубват почва под краката си и нищо друго не ме интересува..

Не съм аз. Двамата души бяха във дългогодишна интимна връзка. Аз съм майка на единия от двамата.
Виж целия пост
# 519
Здравейте, чета отдавна темите. Ако сметнете за спам поста, моля да го изтриете. Четейки темата, а и по лични подбуди, ми идва въпрос,  който сигурно е хем много глупав, хем изисква да си поне бегло запознат, а аз не съм изобщо. Но има ли нещо като общи астрологични периоди или лични такива, които се свързват с успех/неуспех в повечето сфери - здраве, семейство, взаимоотношения, кариера? Може ли такъв период да е повече от 10 години?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия