Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 164 - ноември 2025)

  • 114 476
  • 1 374
# 1 125
Sisipisito, пишете на имейла им, с info започваше.
Виж целия пост
# 1 126
Печеливши:

https://promo.tedi.bg/winners

https://www.dolce-gusto.bg/fantastiko-birthday

https://www.dolce-gusto.bg/festive-campaign
Виж целия пост
# 1 127
Комбо - наградата от Кока-Кола, от миналата седмица. Спечелена на 10.11.25 г.



С награда съм и аз от "Долче Густо"! Heart Eyes

Има ли игра на "Джеймисън"? И само за "Кауфланд" ли беше?
Виж целия пост
# 1 128
MМ има мейл за подаръчна кутия от КК Blush
Виж целия пост
# 1 129
MМ има мейл за подаръчна кутия от КК Blush
Оле, благодаря, че казахте. Половинката и сестра ми също са с коледни кутии, видяхме мейлите.

Мама пък е с комплект от Престиж, супер почва седмицата. Приятелки се похвалиха, че са в списъка на долчето, че ги зарибих и тях.
Виж целия пост
# 1 130
Аз се открих в списъка на Долче Густо за календар. Нямам смс. Машинка чаках, ама здраве да е.
Виж целия пост
# 1 131
Виждам номер като моя в Престиж и Кауфланд, но нямам смс! Някой има ли смс?
Виж целия пост
# 1 132
И като номера на моя мъж има, но все още няма смс, за продуктов пакет.
Виж целия пост
# 1 133
Току що получих смс от Престиж и Кауфланд, ваучер. Първа награда за месеца.
Виж целия пост
# 1 134

Престиж изпращат смси Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 135
Няма ме в Престиж, нито в Мираж.
Май и само мен ме няма в Долче Густо, ама то е защото съм я проспала тази игра.
А така си мечтая за кафе машина.
Благодаря за линка към барбароните, но и там нямам късмет- уж ми се падна Барбарон, но кода не хваща-пише невалиден или изтекъл, а след това полето съвсем изчезна.
Мрън..
Виж целия пост
# 1 136
Няма ме в Престиж, нито в Мираж.
Май и само мен ме няма в Долче Густо, ама то е защото съм я проспала тази игра.
...

Е, мен ме няма, защото играх пък и в нея Sweat Smile
Хайде, за Престиж, Мираж, Теди и КК няма много да мрънкам, но Олимпус вече ми изпилиха нервичките. Поне 10 неуспешни опита имам при тях!

Включих се днес в Нутела с една снимка.
Виж целия пост
# 1 137
Добър вечер!
Да питам спечелилите пирамида от Фереро по тел ли дадохте данни за доставка или по мейл.
На моя позната са звъняли в петък,не е вдигнала,а точките ѝ са само за пирамида.
Днес никой не я е потърсил.
Виж целия пост
# 1 138
По телефон.
Виж целия пост
# 1 139
Преди малко звъннаха на мъжа ми за барбекюто от Ариана! И майка ми е получила обаждане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия