Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 164 - ноември 2025)

  • 114 488
  • 1 374
# 1 140
Виждам номер като моя при календарите на Долче Густо в играта с покупка от Фантастико,но нямам имейл. Стискам палци да съм аз,че точно за тази награда играх. Blush
Виж целия пост
# 1 141
Честито на всички ви, много хубаво започва седмицата, дано до края на месеца още повече награди са в темата Flowers Four Leaf Clover
Забравих, че си манифестирах награди в началото на месеца и то май вярно имало ефект. След голямата суша напоследък, си видях сега името в играта на Теди за ваучер, бях си набелязала настолната игра на Игри на волята, ама в момента е изчерпана.. Мама има имейл за календара на Долче густо, а аз много исках да го изпробвам, че тъкмо купихме такава кафемашина, а в играта им с ФФ така и не успях да се включа.. и отделно онзи ден от Билла ми се обадиха, че печеля ваучер за 50 лв, който пък обещах да поделя с колежката, ако ме изберат, та ще си изпълня обещанието Grinning И на последно място си видях името в тези бодиспрейовете АХе , но не знам как се свързват като е през сайта участието, уж те ще звънят/пишат на имейл, ама знам ли. Та май така горе-долу си изпълвам желаните 5 награди за месеца като прибавя и настолната игра на Олимпус  Heart И съм много благодарна, защото в много приятно да си спечелиш нещичко ей така от някъде, даже може да започвам да си го редя под елхата наградките Simple Smile
Виж целия пост
# 1 142
Честито на всички ви, много хубаво започва седмицата, дано до края на месеца още повече награди са в темата Flowers Four Leaf Clover
Забравих, че си манифестирах награди в началото на месеца и то май вярно имало ефект. След голямата суша напоследък, си видях сега името в играта на Теди за ваучер, бях си набелязала настолната игра на Игри на волята, ама в момента е изчерпана.. Мама има имейл за календара на Долче густо, а аз много исках да го изпробвам, че тъкмо купихме такава кафемашина, а в играта им с ФФ така и не успях да се включа.. и отделно онзи ден от Билла ми се обадиха, че печеля ваучер за 50 лв, който пък обещах да поделя с колежката, ако ме изберат, та ще си изпълня обещанието Grinning И на последно място си видях името в тези бодиспрейовете АХе , но не знам как се свързват като е през сайта участието, уж те ще звънят/пишат на имейл, ама знам ли. Та май така горе-долу си изпълвам желаните 5 награди за месеца като прибавя и настолната игра на Олимпус  Heart И съм много благодарна, защото в много приятно да си спечелиш нещичко ей така от някъде, даже може да започвам да си го редя под елхата наградките Simple Smile
Синът ми спечели AXE от сайта  от първото теглене - получи мейл за данни за доставка и след 2 дни получи пратката.
Виж целия пост
# 1 143
Приключи ли тази игра на axe? Мислех да се включа сега, но гледам във всичките истории има изтеглени печеливши. Много съм заспала 😅.
Много исках ваучер от играта на Теди, че малкия е фен, но уви.
Виж целия пост
# 1 144
От играта на куинс и фантастико има печеливши. Обадиха ми се...с фотоапарат съм.
Виж целия пост
# 1 145
Честито на всички за хубавите награди ! Днес чакаме теглене от Фанта и Прингълс, Табиет и евентуално PG и Памперс в Лидл, на PG вече не мога да им схвана схемите, липсват и победителите в игрите. Ако някой с похвали  значи е имало теглене.
Виж целия пост
# 1 146
За пореден път се убеждавам, че мрънкането тук помага. Simple Smile
Преди два дни споделих, че вече не чакам никаква награда след като получих коледния пуловер от КК и хоп...вчера SMS за КФ ваучер от Престиж. Simple Smile Надявам се "да повлече крак" и за следващите тегления от други игри.
Успех на всички!

P.S. Може ли някой, който вече е получил настолната игра от Олимпус, да ми пише на ЛС?
Виж целия пост
# 1 147
Ам да мрънкам и аз тогава, нищо няма от никъде 😒😒😒
Виж целия пост
# 1 148
Здравейте, от вчера се опитвам да регистрирам за адвент календара на прингълс - https://prg-promo.com/
Прикачвам касовата бележка + кода към нея, обаче не ми дава че се е изпратило?
Под изпрати ми стои един син бутон, който не е активен и не мога да разбера дали е приет? Дали сте получили известие по имейл, че участвате или аз нещо не правя както трябва


Виж целия пост
# 1 149
Рошен първо теглене
Виж целия пост
# 1 150


отново едно и също😆 отписвам я и тази игра
Виж целия пост
# 1 151
От последното теглене /17.12/ на бисквити Лайбниц, получихте ли ваучера?
Виж целия пост
# 1 152
Майка ми все още не го е получила.
Виж целия пост
# 1 153
Кока Кола се подиграват с нас
Скрит текст:
Печеливши теглене 25.11.2025 г.
Ваучер за пазаруване от Kaufland магазини на стойност 50лв

Роза

roza.s******@abv.bg

Роза

roza.s******@abv.bg

Здравка

nedial******@abv.bg

Здравка

nedial******@abv.bg

Илиян

ilitr*****@gmail.com

Илиян

ilitr*****@gmail.com

Илиян

ilitr*****@gmail.com

Кристина

krisstina*********@gmail.com

Кристина

krisstina*********@gmail.com

Кристина

krisstina*********@gmail.com

Радостина

radostina*********@abv.bg

Лъчезар

lachezar********@gmail.com

Лъчезар

lachezar********@gmail.com

Светослав

svetlio*******@abv.bg

Мария

mariab******@abv.bg

Мария

mariab******@abv.bg

Георги

georgist********@gmail.com

Христо

hri10*****@abv.bg

Мартин

martin.s********@abv.bg

Рая

rayalit*******@gmail.com

Румен

rumen_ma********@abv.bg
Виж целия пост
# 1 154
А коя е тази игра?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия