Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 164 - ноември 2025)

  • 114 464
  • 1 374
# 1 185
Утрото в сряда започва прекрасно!🥳
Виж целия пост
# 1 186
Утрото в сряда започва прекрасно!🥳


Честито! Ваучер за нотино ли е?
Виж целия пост
# 1 187
Някой от спечелилите в АХЕ … Свързаха ли се с вас?

Добро утро,
аз спечелих от второто теглене на 21.11 и от тази сутрин имам имейл, така че проверявайте днес/утре най-късно предполагам : )
Виж целия пост
# 1 188



https://www.ferrerorocher.com/bg/bg/xp/addgoldentouch/
Виж целия пост
# 1 189
Две желани награди от Фереро, които все ми бягат. Благодаря за споделянето, дано имам късмет този път!
Виж целия пост
# 1 190
Късмет на всички!
Виж целия пост
# 1 191

Спечелих точно от тази игра предния път! Стискам палци и сега да спечеля!
Късмет на всички! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 1 192
Да се разпиша с награда от Фереро.
Виж целия пост
# 1 193
Verchy, след като натисна Продължи отвори ли ти се форма за попълване?
Виж целия пост
# 1 194
Verchy, след като натисна Продължи отвори ли ти се форма за попълване?

Да.
Виж целия пост
# 1 195
При мен не се отвори, сигурно ще изгубя тази награда 🥺
Имал ли е някой подобни проблеми при предишните кампании?
Виж целия пост
# 1 196
При мен не се отвори, сигурно ще изгубя тази награда 🥺
Имал ли е някой подобни проблеми при предишните кампании?
Пиши им, би трябвало при тях мейлът ти да излиза като печеливш.
Виж целия пост
# 1 197
На кои опит ви даде че печелите?Чудя  се дали има смисъл да се играе до третия опит?
Виж целия пост
# 1 198
При мен не се отвори, сигурно ще изгубя тази награда 🥺
Имал ли е някой подобни проблеми при предишните кампании?

Да, пишете им.
Спечелих с 3-тият опит.
Виж целия пост
# 1 199
При мен не се отвори, сигурно ще изгубя тази награда 🥺
Имал ли е някой подобни проблеми при предишните кампании?
Пиши им, би трябвало при тях мейлът ти да излиза като печеливш.

Според общите условия, ако не попълниш май губиш наградата.. хем да се зарадваш, хем.. ми е много криво..
Animm, и аз спечелих  ‘уж’ от третия опит
Дано да ми съдействат. Трябвало е по друг начин да го направят според мен, да получиш мейл примерно, а не така..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия