Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 164 - ноември 2025)

  • 114 458
  • 1 374
# 1 320
Ех , толкова искам камионче с зелените топка, но като не пием кола. И другите около нас не пият. Гледам в групите 15 лева, не благодаря.С кодове поне намирам по улицата, но големи бутилки трудна работа.
Дойде и моят календар на Долче Густо Simple SmileМного красив, организацията перфектна. И аз си обичам тази награда Simple Smile
Виж целия пост
# 1 321
В кои магазини обменят етикети за камиончета "Кока-кола"?

Аз ги взех от квартален магазин в Силистра.
Виж целия пост
# 1 322
Ех , толкова искам камионче с зелените топка, но като не пием кола. И другите около нас не пият. Гледам в групите 15 лева, не благодаря.С кодове поне намирам по улицата, но големи бутилки трудна работа.
Изобщо не съжалявай! Доста лошо качество са. Нищо общо с камиончетата, които бяха преди няколко години. А лепенките отстрани как са залепени! Някое дете в началното училище ще ги залепи по-добре. Simple Smile Това не пречи децата да им се радват, но за по-разбиращите са разочарование.
Виж целия пост
# 1 323
Супер, значи вече съм спокойна Simple Smile)
Виж целия пост
# 1 324
Преди малко ми дойде виртуалната карта от бисквити Лайбниц. Регистрирай се и ми изписа, че имам наличност 0.00 лв. Така ли беше при вас?
При мен дойде преди 2 седмици, но я активирах едва днес. Показва си наличност 100лв., обачееее днес пробвах в Кауфланд и в две Били и транзакцията беше отказана. В Кауфланд дамата ми обясни, че приемали само от зелените карти Pluxee, а в Била ми казаха, че много често имало проблеми с тях и не минавала транзакцията. Вие къде успяхте да ги използвате?
Виж целия пост
# 1 325
Преди малко ми дойде виртуалната карта от бисквити Лайбниц. Регистрирай се и ми изписа, че имам наличност 0.00 лв. Така ли беше при вас?
При мен дойде преди 2 седмици, но я активирах едва днес. Показва си наличност 100лв., обачееее днес пробвах в Кауфланд и в две Били и транзакцията беше отказана. В Кауфланд дамата ми обясни, че приемали само от зелените карти Pluxee, а в Била ми казаха, че много често имало проблеми с тях и не минавала транзакцията. Вие къде успяхте да ги използвате?
https://www.pluxee.bg/map/ Ето тук са обектите,само отбележете жълтата виртуална  карта.
Виж целия пост
# 1 326
Календарите на Долче густо са много красиви, какви са капсулите вътре? Само кафета ли са, или има и други напитки?
Виж целия пост
# 1 327
Скрит текст:
Преди малко ми дойде виртуалната карта от бисквити Лайбниц. Регистрирай се и ми изписа, че имам наличност 0.00 лв. Така ли беше при вас?
При мен дойде преди 2 седмици, но я активирах едва днес. Показва си наличност 100лв., обачееее днес пробвах в Кауфланд и в две Били и транзакцията беше отказана. В Кауфланд дамата ми обясни, че приемали само от зелените карти Pluxee, а в Била ми казаха, че много често имало проблеми с тях и не минавала транзакцията. Вие къде успяхте да ги използвате?
В Лидл и Фантастико минават картите Плюкси
За София квартал "Надежда" къде може да се вземе камионче Кока-кола?
Виж целия пост
# 1 328
И тази вечер ми избягаха пирамидите! Силно се надявам да ги целна!
Камиончета на Кока Кола имам от предишни игри. Много сполучливи излязоха! Ползваме си ги у дома!
Ама, Колата се излагат с тези мижави наградки....Срамота!

Игра на превръзки има ли?
Виж целия пост
# 1 329
Игра на превръзки има ли?
Само тази знам, но...е 1 награда
https://www.pgonlinepromos.bg/dmAlways25

П.П. И аз на опашката за пирамидка 😊
Виж целия пост
# 1 330
Аз пък се нареждам на опашката за чаши, пирамидка имам от миналата година - още е на половина пълна. 😀
От понеделник стартират коледните календари на Yettel и Кауфланд. (Обичам сутрин с кафето "да отварям прозорчета", отброявайки дните до Коледа)
Виж целия пост
# 1 331
Някой от спечелилите в АХЕ … Свързаха ли се с вас?

Добро утро,
аз спечелих от второто теглене на 21.11 и от тази сутрин имам имейл, така че проверявайте днес/утре най-късно предполагам : )
И аз спечелих от второто теглене от инстаграм ,вчера си ги получих.Много ми харесаха
Виж целия пост
# 1 332
Току-що ми излезе реклама за още един адвент

И още един:
Виж целия пост
# 1 333
Не стига, че не ми се падат ни бонбони, ни чаши, нито някоя друга награда, ами се боря и от 2 седмици да си получа 2 награди, ще кажеш, че насила ги караме да ги раздават и после се дърпат Sad

Ще чакам календарите, дано там ми е късмета.

И една игра за билети за опера: https://www.instagram.com/sofiaquizmadness/p/DRm1kLQjDch/
Виж целия пост
# 1 334
Здравейте! Не съм влизала последните месеци тук. Мога да се похваля с еър фрайър на Милка и моят магазин спечелен на 24ти. Много искам бонбоните на Фереро за децата че са им любими а днес ми се паднаха чашите но все пак е нещо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия