Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета - Ноември 25

  • 115 638
  • 1 377
# 75
Света, ушиха роклята за един ден-четвъртък вечерта дадох талия и ханш, днес я взех.Уникална е!
Виж целия пост
# 76
А аз просто обичам пазаруването - онлайн, офлайн, както дойде. Но и обичам да се разходя, разгледам всичко, без да купувам, да си помисля, да огледам после моите неща и така да отида отново и да взема избраното. Понякога то е свършило, а понякога (все по-често) похарчвам повече, отколкото е разумно и мога да си позволя...

А на тези Converse не устоях, а и честно казано ми трябваха нови кецове отдавна....Имам само тези, с които съм, а цветът е по-скоро бордо, не точно червено.

Скрит текст:


И малко витрини:




Роклята и чантата на AllSaints много ми харесаха!
Виж целия пост
# 77
Света, ушиха роклята за един ден-четвъртък вечерта дадох талия и ханш, днес я взех.Уникална е!
Hands Plus1 Ще чакаме снимки от събитието!
Виж целия пост
# 78
Ех, изпуснах Sweta, то от обикаляне по магазините JoyJoy Сега като връщам да чета ще видя още колко съм изпуснала.
Виж целия пост
# 79
Света, ушиха роклята за един ден-четвъртък вечерта дадох талия и ханш, днес я взех.Уникална е!
Hands Plus1 Ще чакаме снимки от събитието!

Другата събота живот и здраве.
И аз не си меря кръвното-меря го само преди да отида да кръводарявам т.е. макс 4 пъти в годината.

Тафта, много готин аутфит и чанта.
Виж целия пост
# 80
Не е от телефона, а от бг-мамма.При мен е така от поне година.
И при мен прескачат, когато гледам от телефона.

Таффта честити Converse - с палтформа и червени - много ми харесаха! Ти си супер - отново!
За Таффта и Мими 88 -  пускам снимката отново, за малко
Скрит текст:
...
Виж целия пост
# 81
Оо да, много класно! Благодаря, Sweta! Kissing Heart
Виж целия пост
# 82
Много красиво, Света, благодаря и аз!
Виж целия пост
# 83
Мммм, черната дантелена рокля я взимам заедно с кубинките и чантичката ❤️

Анджи, Тафта, Тарталета
ма много сте мацки 😘♥️
Много.

Влюбих се в два чифта леопарди

и

вторите ги няма никъде

Дъщерята ми прати линк към последните маратонки показани от ДиаМиа, били точно за мен. Сега разсъждавам 😃

Вчера видях няколко витрини в бордо от-до. Честно казано - дойде ми много.

И качвам една дама от сторитата на чантички, които много се надявям пак да имат 30% на ЧП и то точно за определен модел.
Много ми харесва в цялост, много мой стил ♥️
Виж целия пост
# 84
О Ал,
Много красиво и стилно.
Едно време така ходех и аз….
А тази марка обувки не бях чувала. Много красиви има на сайта
Виж целия пост
# 85
Кажи коя е марката, няма да го счетем за реклама. Почти като моите лачените! Явно този модел е в тренда!
Виж целия пост
# 86
Чудех се от къде ми е познат модела!
Марката на тези по-горе от Ал
Виж целия пост
# 87
HALMANERA, ето линк за Farfetch, там ги предлагат

https://www.farfetch.com/bg/shopping/women/designer-halmanera/it … AYASAAEgJj8PD_BwE

или по-скоро Copy и Paste на името на бранда, през линк не става...
Виж целия пост
# 88
Чак сега загледах стелките с марката 😀
Сиво с бордо много ми харесва, по меко идва от черно с бордо. Аз си поръчах един графитен панталон и се надявам с бордо обувките по да ми хареса.
HALMANERA сме го коментирали и тук, хубави неща имат, вероятно са и удобни!
Виж целия пост
# 89
Аз пък си харесах едни много змийски. Гадовете не доставят до Австрия, да не говорим до България. Във Виена една французойка ги продава в магазинчето си, ама доставя само каквото тя си прецени...Но утре съм решила да й звънна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия