📦Абонаментни кутии в България - Тема 3️⃣4️⃣

  • 58 255
  • 590
# 465
Ако някой успее да вземе Кибрит днес, може ли да снима съдържанието, тъй като аз най-вероятно утре ще взема кутията.
Виж целия пост
# 466
Ако някой успее да вземе Кибрит днес, може ли да снима съдържанието, тъй като аз най-вероятно утре ще взема кутията.
Виж целия пост
# 467
Оф какви скучни продукти от Алтея...розова вода може от всякъде човек да си вземе Expressionless

Добре че пропуснах
Виж целия пост
# 468
Просто бях убедена, че ще е розова вода. Харесвам много Алтея, ползвала съм почти всичко, но бях сигурна, че няма да сложат друго освен вода или масло.
Виж целия пост
# 469
мога ли да откажа кутията на кибрит,чака ме в Спиди ,очаквах други продукти на Алтея.
Виж целия пост
# 470
Може да ви се сторя критична, но на мен напоследък не ми допадат кутиите. Аз ли се наситих на кутии не знам, но нищо интересно няма никъде. За момента единствено си взимам на mitomo месечната кутия с маски и ампули. Чакам да видя лятната на goodbox, винаги до сега са ми харесвали.
Виж целия пост
# 471
мога ли да откажа кутията на кибрит,чака ме в Спиди ,очаквах други продукти на Алтея.

Никой не ви задължава да я вземете, но ако не я, то ще набутате Кибрит, защото за нея са направени транспортни разходи.
Опитайте да намерите желаещ и да пренасочите пратката.
Виж целия пост
# 472
Може да ви се сторя критична, но на мен напоследък не ми допадат кутиите. Аз ли се наситих на кутии не знам, но нищо интересно няма никъде. За момента единствено си взимам на mitomo месечната кутия с маски и ампули. Чакам да видя лятната на goodbox, винаги до сега са ми харесвали.

Далеч не си критична. Аз също вече не виждам смисъла в тях. Факт е, че ние се пренаситихме. Но е факт и че те все едни и същи неща слагат. Тук-там някой по-интересен продукт и останалото пълнежи, които иначе никога не бихме си купили.

Засега продължавам да взимам само кутията на You are worth it box, но и това може да се промени скоро. Засега ме устройват, защото кутията илиза по-рядко.
Виж целия пост
# 473
Аз лично в началото поръчвах всеки месец, в един момент осъзнах, че не стига, че съм затрупана, ами и част от нещата са 🤐
Сега в годината поръчвам 3-4 кутии.
Виж целия пост
# 474
Кибрит не ми харесва и на мен, но е гадно да поръчаш нещо което те е привлякло с разкрити продукти и после да не го вземеш, защото си очаквал да получиш Диор и Шанел и си разочарован.. Няма логика да съм готова да дам парите за разкритите продукти, които така или иначе са звездата на кутията пък да я откажа заради другите неща. Най се радвам на неща за коса и интересни за лице, ама такова е
Виж целия пост
# 475
Най-смислената за мен кутия беше на Кибрит и Макенджиева. Купувам кутии от години, но това е вече смешно с тези кутии.
Виж целия пост
# 476
Не разбирам защо слагат слънцезащитни продукти само през лятото, при положение че ги ползваме всеки ден: или не им е изгодно, или не им идва наум.
Виж целия пост
# 477
Аз си помислих, че съм се разглезила, но явно наистина вече не се слага нищо интересно. За тази година имам няколко продукта, които ми привлякоха вниманието от групите закупени. А за кутия имам само една от началото на годината, кутията с Al+
Виж целия пост
# 478
И аз скоро открих някои групи за продажба на неща от кутии. Закупих си две искани продукта  от минали кутии. За сметка на това пък си поръчах две нови и каквото пък не ми харесваше - продадох.
Виж целия пост
# 479
Да и това е вариант аз така правех, но поне 2 продукта да ми харесат и взимах кутия, но тази година си харесвам само по едно и няма смисъл за мен. За лице така или иначе всичко трябва да продам и за мен по-интересни са за коса, тяло и парфюмчета. За лице използвам само корейско вече и не си правя експерименти, само Al+ бих взела, ако има в кутия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия