BIG BROTHER 7 - тема 7 (03.11. - 09.11.)

  • 28 140
  • 1 029
# 315
Михаела ми е от най-антипатичните участници този сезон. Жалко, че я вкараха. Ако бяха вкарали Сафито, тогава щеше да стане наистина шоу.
Виж целия пост
# 316
Като казах Елена - няма такава злоба. И тая жена има деца и ги възпитава. Горките и деца.
Елена няма деца..
Виж целия пост
# 317
Като казах Елена - няма такава злоба. И тая жена има деца и ги възпитава. Горките и деца.
Елена няма деца..

Аз що чух, че имала 2 деца. Явно бъркам.
Виж целия пост
# 318
Лена има две деца, а не Елена.
Виж целия пост
# 319
Лена, а не Елена, има две деца.
Виж целия пост
# 320
Елена иска да има деца, нали разказваше на партито послучай рождения си ден.
Лена е двете деца. Горките (дано не съм права).
Виж целия пост
# 321
Ако Михаела е влязла с мисия да им разказва неща от външния свят, а те да не реагират, нищо чудно, че Давид се изнесе. Само да не вземе да спомене, че Сафито си е събрала багажа, че ще стане потоп.
Виж целия пост
# 322
Лена е двете деца. Горките (дано не съм права).
Ако не ги обучава вкъщи и не ги запише в класа на Ебру, всичко ще е наред.
Виж целия пост
# 323
Много е смешно, че някои хора, които са останали с 1% разлика спрямо този, който е излязъл, имат самочувствието, че хората отвън ги подкрепят.
Виж целия пост
# 324
Много нагласено тва колело
Виж целия пост
# 325
Ее, аман от “виртуални” игри. Нищо “късметлийско” няма в това 🙄
Виж целия пост
# 326
Късметлийското в тази игра е единствено хвърлянето на зара.
Виж целия пост
# 327
Приятен и лежерен епизод засега, даже няма какво да коментирам.😁
Виж целия пост
# 328
Аз чакам Овцата 🤣
Виж целия пост
# 329
Любимец 13 не се спря да псува Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия