BIG BROTHER 7 - тема 7 (03.11. - 09.11.)

  • 28 140
  • 1 029
# 330
Сияна е мъжко момиче, не помръдва. 😎
Виж целия пост
# 331
Немеца,ако е удобно след малко да си тръгне,благодаря! Satisfied
Виж целия пост
# 332
Давид: „Те са много тъпи.“
А той как щеше да се справи?
Виж целия пост
# 333
На Давид какво му става? Не спира да ругае и псува…
Виж целия пост
# 334
Щото не му дават да пие. 😁
Виж целия пост
# 335
Всички говорят на "Уъ".
Виж целия пост
# 336
Сияна наистина не потрепва… Браво!
Виж целия пост
# 337
Вече 40 часа не е плакал Scream
Лекар на терен
Виж целия пост
# 338
Паранормалният си мисли, че няма да му трябва имунитет. 😆
Виж целия пост
# 339
Не разбирам като останаха толкова малко, защо не спи всеки сам в легло?!
Виж целия пост
# 340
Сияна накрая ще излезе най-големия мъж в къщата, уравновесена и стабилна, не показва слабост.
Виж целия пост
# 341
Много зависи от групата номинирВани и от спечеления имунитет, но или Стефан или Ебру ще отпаднат в събота
Виж целия пост
# 342
На Лена не ѝ било ок, че Давид псувал. Божеееее...
Виж целия пост
# 343
Елена пак за цигари говори… Joy
Виж целия пост
# 344
Да, определено без Ваньо и Калин е 300-та пъти по-приятно да се гледа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия