BIG BROTHER 7 - тема 7 (03.11. - 09.11.)

  • 28 136
  • 1 029
# 375
Котов направи цялата мисия тази седмица.
Виж целия пост
# 376
А кой да изпратят, като единственият мислещ там е той?
Е...,нали имат претенции за себе си...
Виж целия пост
# 377
Дайте още подобни мисии на Котов JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 378
Е...,нали имат претенции за себе си...

Е тебе сега ако те питам "колко добра памет имаш" и отстрани седи един дето само повтаря как той в неговата бил сигурен, ти кого ще пратиш?

А дали е обосновано уверен е друг въпрос, тя и Лена напираше отстрани, че била сигурна в себе си.
Виж целия пост
# 379
Елена и Ебру цял сезон или стоят с хавлиени халати или с тези космати губери, пушат цигари и обсъждат другите. Така изкараха месец и половина…
Виж целия пост
# 380
Ужасни са и Ебру, и Елена!
Виж целия пост
# 381
Още не мога да повярвам, че Елена, Ебру и Калин не се сдушиха в една сговорна дружинка, по цял ден да седят на дивана и да цъкат с език, докато обсъждат другите...
Виж целия пост
# 382
Елена нещо даде ли на заден или така ми се стори? Не слушах какво и дума Михаела.
Виж целия пост
# 383
Епизод без скандали, леко скучен ми беше, май предпочитам сеира. 😂
Виж целия пост
# 384
Скучен епизод .
Така като вземат да броят дните (и да им мирише на финал) става мега досадно.Почти на глас (а някои директно) си повтарят-"Потрай,само още малко и взимаш кинтите".
И почват само едни сметки, и забавата съвсем отива в десета глуха Rolling Eyes
Влюбените се залюбиха отново.
Давид подскача неконтролируемо (а ми беше сладък в "олигофренията си").
Двете "лели" се опитват да не нареждат,стискат колкото могат.
Скука.
Виж целия пост
# 385
Елена е умна, усети се , че навън не се харесват шушуканията и плюенето на пушкома .
Много ми хареса това което каза Давид- при тях ако изразяваш мнение, трябва да го аргументираш, иначе няма стойност . Абе ще ги стигнем ...хамериканците
Виж целия пост
# 386
Двете доведени сестри на Пепеляшка са все така противни. Елена се усеща, че нещата не са в нейна полза, но Ебру е все така плоска...
Давид явно е като гъба и попива речника на този с когото е. Което хич не е добре. Не го оправдавам с възрастта, това си е до характер.
Каспър се успокои след като любимата му Ваньо излезе, както и Калин. Повярва си, че е харесван! Само ако знае колко смешен е в очите ни...
Все повече мисля, че Котов трябва да победи. Не кифли от женски и мъжки пол, не ревльовци, а образован, стойностен човек с принципи.
Виж целия пост
# 387
По каква причина Давид не трябва да пие? Тази история съм я изпуснала.
Виж целия пост
# 388
По каква причина Давид не трябва да пие? Тази история съм я изпуснала.
Някъде в миналото си е имал проблем с алкохола.
Виж целия пост
# 389
Ха, де! Не искаме скандали - натоварват ни. Сега няма скандали - скучно ни е. Няма угодия. 😁

На мен като цяло ми харесаха последните два епизода - леки и ненатоварващи бяха, но можеха да подберат по-забавни игри. Да гледаме как Каспър или Елена пет минути се чудят И или О са играят, или как Котов избира кутии, нарисувани на Paint, е малко досадно. И все пак се радвам, че даваха нещо по-различно от мазни интриги, рев и сополи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия