BIG BROTHER 7 - тема 7 (03.11. - 09.11.)

  • 28 136
  • 1 029
# 360
Тази за Сияна ли говори като казва "20-годишна"? Ако е така, какви хора сте, бе? Какво ви направи едно 20-годишно момиче толкова? Grinning
Виж целия пост
# 361
Минка е 20 годишната пикла. 😁
Виж целия пост
# 362
Айде да не се правите на модератори. Дръжте си псуващия немец. И анкетата дори не го иска Grinning
Виж целия пост
# 363
Хубаво е някой отвън да им каже каква е работата вътре.
Виж целия пост
# 364
Не може все за Сияна да говорят, имаше и други в тая къща..
Виж целия пост
# 365
Супер досадна Михаела.
Виж целия пост
# 366
Само това ще ви кажа, че това е последното, което ще ви кажа и да знаете, че само това ще кажа.
Виж целия пост
# 367
Еее, прекалиха с тези глоби!
Виж целия пост
# 368
Тая стратегия дето Котов им я измисли, да се крият в тоалетната, никога нямаше да проработи. Това беше ясно.
Виж целия пост
# 369
Аха-ха, това "Имахте 30 секунди да поздравите овцата, не Михаела" ме изпълни.
Виж целия пост
# 370
Уааау! Какви ли ще са "деликатесите"?
Виж целия пост
# 371
Биг Брадър ги прави луди… Joy
Виж целия пост
# 372
Ама и всички с претенции за най,се спукаха да изпращат Котов.
Виж целия пост
# 373
А кой да изпратят, като единственият мислещ там е той?
Виж целия пост
# 374
Стоянов и Ебру уж имали добра памет, ама ги хвана шубе да играят, после 'това всеки щеше да го направи'. Добре че е Котов да им спасява/връща процентите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия