💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 9 (03.11 - 09.11)

  • 132 504
  • 2 612
# 195
Много ме дразнят с тия "60" "100" килограмови дънери и варели, които тежат 15-20 кг.. Май са в безтегловност на плажа..всичко олеква 😆
Виж целия пост
# 196
Стига де, това е несериозно зелените сами си го правят. Томи защо е на пъзела, той е абсолютно безполезен.
Виж целия пост
# 197
Е, не е честно, преписват!
Виж целия пост
# 198
Голямо подсказване от Павел обаче... Сакън, да не ги настигнат сините.
Макар че Николета и Кристиан с 60 кг дънер, трудничко.
няма гаранция кой ще спечели.
Виж целия пост
# 199
Ако зелените спечелят тая битка, спирам да гледам предаването.
Виж целия пост
# 200
Феномените трябва на ръце  да носят Калин
Така е, дори сега се мъчи да мисли думата и компенсира времето.
Лапунов също мина два пъти, раздаде се на макс, както и Кристиян.
Лапунов и Калин носеха и бидона, изобщо...само мъжете имат принос и то не всички.
Жените нищо не направиха, ама все са ощетени и трябва да ги носят. Бе дворцови дами, блатни и какви не искаш.
Много съм им набрала, даже Пекинката не ме дразни толкова.
Тъкмо се отърваха от Наталия и Пелипенко и нови две котви дойдоха благодарение на Ръждивата.
Браво на феномените , браво момчета
Виж целия пост
# 201
Еее зелените са много долни.Пекин е страшна гадина.Преписвай.Павеле къде блееш
Виж целия пост
# 202
Бунтовника Чикаго с това "Свобода или смърт"ме утрепа
Виж целия пост
# 203
Зелените преписаха...
Виж целия пост
# 204
Мале, какъв карък. Simple Smile) От едната страна не е същото.
Виж целия пост
# 205
Защо не пуснаха Пекин и Сапунджиева на пъзел зелените.  Мисля, че щяха да са по-добри от тримата от запаса Joy
Виж целия пост
# 206
Е не...как бееее! Ужас!
Виж целия пост
# 207
Стига де, това е несериозно зелените сами си го правят. Томи защо е на пъзела, той е абсолютно безполезен.
кой да го решава?
нали решиха най-високите да са на пъзел.
Виж целия пост
# 208
Никакъв карък не е. Тия 10 минути стояха и гледаха в точка и преписаха думата. Подарена битка не могат да спечелят честно. Пълна подигравка от смешната продукция.
Виж целия пост
# 209
Думата накрая за двете племена трябваше да е различна. Така едните разбраха каква е думата преди да стигнат до пъзела, след като си обсъдиха помежду си, другите пък преписаха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия