💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 9 (03.11 - 09.11)

  • 132 505
  • 2 612
# 375
Нека ви напомня ако Лапунов отпадне утре, кои са "индивидите", които остават след него:

1. Радка "Умното" Пирадка
2. Николета "Тъпото"
3. Пекин
4. Мистър Пропър (той не е толкова зле, просто не го вярвам ако стане)
5. Томи
6. Храстчо
Виж целия пост
# 376
]|I{•------» ❼0ʘ❷_𝐎𝓖Ⓝ𝔬в «------•}I|[,
Този елемент е невъзможен за много от мъжете, ти искаш от жена да го мине.
Ръждавичка беше близо, един път малко след средата и един път до средата.
Сигурен съм, че при малко тренировка ще го мине. Но много други жени и с тренироски няма да успеят да го минат.
Не съм сигурен, че изобщо ще има жена, която да го мине това колело ако никога преди това не го е тренирала.

Diavolo, според мен Силвия Радулова от жените може да се справи. Няма да забравя как на битката с пикелите миналата година(тогава и жените бяха задължени също с пикели да минават) тя мина около 5 или 6 пъти,за да компенсира за неуспешните опити тогава на жените от нейната коалиция.
Виж целия пост
# 377
Аз иначе едно нещо не мога да разбера значи ти да видиш канадеца който е катерач межудрудгото че минал два пъти е толкова велик и тн като Пекин му носише дънера и още малко щеше да се насере той и не спряха да го хвалят а Лапунов който мина 3 пъти (не се занимава с такива дейнности) и то е единствения който го мина три пъти не получи добра дума дори едно браво а за награда ще го пращат на елиминация .Ебаси убитата продукция честно хубав сезон е по добре е от миналата година ама заради такива неща то ти се убива кефа да гледаш. И също за първи път виждам племе което да победи водещия,продуцентите и другото племе барабар да има сумати и котви наказания и забавяния Крис,Лапунов,Калин износиха на физическата част а Иво и Алекс на пъзела после момичета мъжете за нищо не стават баси хората .
Виж целия пост
# 378
Не ми хареса прожекцията днес.Ръждавичка се показа в целия си блясък.Не й схванах мотивите,бих ги приела,но не по този начин.
Тя не отиде при своите от ф4 за коментар,а при двете бели птици и целенасочено го изпрати с надежда за елиминация.
Еми сори,Ръждавичка, ти ще носиш вината за разпада на най-великото синьо племе.Аз не дадох глас за теб в анкетата.
Боговете дълго чакаха Лапунов капитан и заложиха капана и това "респект" от Ралица накрая няма как да е отправено към слънцеяда
Жалко,много жалко.
Виж целия пост
# 379
Аз иначе едно нещо не мога да разбера значи ти да видиш канадеца който е катерач межудрудгото че минал два пъти е толкова велик и тн като Пекин му носише дънера и още малко щеше да се насере той и не спряха да го хвалят а Лапунов който мина 3 пъти (не се занимава с такива дейнности) и то е единствения който го мина три пъти не получи добра дума дори едно браво а за награда ще го пращат на елиминация .Ебаси убитата продукция честно хубав сезон е по добре е от миналата година ама заради такива неща то ти се убива кефа да гледаш. И също за първи път виждам племе което да победи водещия,продуцентите и другото племе барабар да има сумати и котви наказания и забавяния Крис,Лапунов,Калин износиха на физическата част а Иво и Алекс на пъзела после момичета мъжете за нищо не стават баси хората .

Тук има нещо друго. Мисля си,че те(продукцията) по-скоро го виждат Лапунов като "статист". Не е забавен образ като Чикагото и Дино,не е атрактивен като Калин, не върти схеми като Пекин и т.н. Те вече си имат един "безинтересен" (това през погледа на продукцията) образ като Мирко КанадИцЪ,когото да бутат и ласкаят и не им е нужен още един такъв и затова гледат да се отърват от него колкото се може по-бързо. По този начин хем ще отслабят феномените за следващата териториална,хем си разкарват една потенциална пречка от финалите,за да улеснят работата на избрания от тях "любимец" (защото Лапунов може и да не ми е от фаворитите,но не мога да отрека,че на финал може като нищо да изгърми гласения за победител фаворит на продукцията.).
Виж целия пост
# 380
Да, без Лапунов сините ще са тотал щета.
Анимето, Пенсионерите и Черните вдовици Joy
Сори, не се сдържах.
Виж целия пост
# 381
Още помня и ми е пред очите Наталка като падна как тропаше с краче, въртеше се в кръг и злобно нареждаше по Лапунов , че е не е отишъл вместо нея на битка и дано е доволен, как не го е срам, как се е скатавал и не се е предложил. Не някой друг от племето, а точно Лапунов и то защото на съвета го подхванаха, че мъжете не се жертвали и номинирали да спасяват жените кавалерски и най вече Лапунов казаха по име и удариха по него. Това стигаше на Наталия и Ръждата да почнат да го нареждат. Като не се върна Наталия, Ръждата даде дума да отмъсти за нея и изгони Лапунов (това си го дадоха в синхрон, как няма само черпак да върти, как е длъжен да ходел на битки, как това-онова...) , забрави как искаше да е капитан и говори с нея , че мъжете това са решили, но тя не та не...тя искала, той се съгласи, гласува за нея и Алек побесня, защото губят капитански допълнителен глас.
Сега отново като го направи капитан с някакви лицемерни думи , на синхроните какво каза-че се надявала да е елиминационна и да отпадне, в прав текст си го каза. За какво говорим, за жената дето била честолюбива и гледала за племето и битките, оценявала хората по представянето...кое отговаря на думите и действията на Ръждата. Пълна предателка, толкова ниско падна че е най-зле от всички жени там, другите поне не са приятели и не забиват нож в гърбовете им. Жалко толкова млад човек и толкова гнил отвътре.
Какво остава в синьото племе , ако Лапунов отпадне (надявам се да не стане така, ама...добре знае да готви продукцията) И не тя е накарала обаче Ръждата, злобата и беше очевадна, това си е нейно решение за мен, иначе щеше по друг начин да се изрази, а тя дори не шикалкави, злобее и наглее с онези двете на поразия.
Та..това остава от синьото племе
Един Калин-другите...са тези дето ги домъкнаха до тук Калин и Лапунов на гръб.
-една предателка , дето ще я сготвят другите жени с удоволствие, тя си им е изтривалка, няма някой да харесва предатели
-трима ветерани на по 50г (лошо няма, дори е хубаво да има различни възрасти и хора с различни професии , нека всеки спортува и има желание да се докаже, но....) това Алекс, Кристиян и Ивайло (третият се доказа през цялата игра, непрекъснато ходи на битки, устоя и се рани, не се дава на младите, но живецът, който имаше и желанието за жълтото племе угасна с него, отчая се, видя всичко и не го приема , а Алекс и Крис са ...посредствени за мен, добри на моменти, но...не са за финал.
- две котви, дето за нищо не стават Николета и Радостина (особено втората), хем нахални, хем нагли, хем...бе да не изреждам...
Всъщност остана само Калин от сините, ако Лапунов падне.
С удоволствие ще гледам да ги сготвят всички. Най-вече Ръждата да падне преди Николета и Радостина. Само за Ивайло ще ми е жал донякъде освен за Калин.

Ръждата и Кукла Наталка видяха сметката на сините. И колко време щеше да остане Наталия да питам Ръждивата, щяха да гният на изолатора, а на нея както говорят най-тежко и било повлияло и най-зле е понесла стоенето там (думи на Наталия)
Виж целия пост
# 382
Аз иначе едно нещо не мога да разбера значи ти да видиш канадеца който е катерач межудрудгото че минал два пъти е толкова велик и тн като Пекин му носише дънера и още малко щеше да се насере той и не спряха да го хвалят а Лапунов който мина 3 пъти (не се занимава с такива дейнности) и то е единствения който го мина три пъти не получи добра дума дори едно браво а за награда ще го пращат на елиминация .Ебаси убитата продукция честно хубав сезон е по добре е от миналата година ама заради такива неща то ти се убива кефа да гледаш. И също за първи път виждам племе което да победи водещия,продуцентите и другото племе барабар да има сумати и котви наказания и забавяния Крис,Лапунов,Калин износиха на физическата част а Иво и Алекс на пъзела после момичета мъжете за нищо не стават баси хората .

Тук има нещо друго. Мисля си,че те(продукцията) по-скоро го виждат Лапунов като "статист". Не е забавен образ като Чикагото и Дино,не е атрактивен като Калин, не върти схеми като Пекин и т.н. Те вече си имат един "безинтересен" (това през погледа на продукцията) образ като Мирко КанадИцЪ,когото да бутат и ласкаят и не им е нужен още един такъв и затова гледат да се отърват от него колкото се може по-бързо. По този начин хем ще отслабят феномените за следващата териториална,хем си разкарват една потенциална пречка от финалите,за да улеснят работата на избрания от тях "любимец" (защото Лапунов може и да не ми е от фаворитите,но не мога да отрека,че на финал може като нищо да изгърми гласения за победител фаворит на продукцията.).
Реално Лапунов е интересн образ чисто визуално и като характер духовен човек и тн имаше най интересната визитка
Виж целия пост
# 383
Лапунов и Томи просто не са им интересни.
На тежка комплексна битка трудно ще бият фаворитите им (Калин им е най-големия фаворит + Чикаго + Миро), защото просто не са толкова добри, а по-скоро са им безинтересни. Също така гледат да си съхранят и петте жени. Според мен от продукцията искат и петте жени да стигнат обединеното племе от 8 или 9 човека.
Но реално се видя и днес, че жена трудно ще се класира на финал. Визирам колелото. Жалко за което.
Виж целия пост
# 384
Дожаля ми за Лапунов. Винаги е подкрепял Ръждавичка, винаги се радва искрено на успехите ѝ. Дори днес ѝ разтрива ръцете и я успокоява на колелото, а тя го прати на пангара. Цял сезон му мърмори - не мислел, не се заявявал, скатавал се, не ѝ събирал трева да спинка в изолатора... Не можа да ѝ угоди този слънчев и лек човек. Никаква похвала за него от водещите, а другите бяха споменавани поименно многократно. Излъчва спокойствие и доброта и се раздава винаги. И днес се видя какъв страхотен тандем са с Калин, колко силни, пъргави, подобни като светоусещане и над нещата са и двамата. Но Продукцията това и чака. В момента, в който някой тръгне против сценария или се открои ярко като безценен за племето, много бързо му подрязват крилете. Така нахендриха Чикагото при зелените кратуни след като сам теглеше деветте варела...
Виж целия пост
# 385
Уф, няма ли кой да гласува за Томи, Радост и Николетка? 😳🥴🤒
Виж целия пост
# 386
Уф, няма ли кой да гласува за Томи, Радост и Николетка? 😳🥴🤒

Аз ще гласувам! За когото кажеш!
Само да вкарате малко бонтон тук! Че някои вече съвсем "изплискаха легена" То бива бива, ама чак пък толкова злост, злоба, омраза, заприличало е на секцията с коментари в дир-а. Спрете се! Имате си мнение, добре, кажете си го, аргументирайте се. Бъдете си фенове, имайте си любимци, няма лошо, даже супер! Но някои "мнения" са отвратителни за четене. Без извинение!
Виж целия пост
# 387
Представям си евентуалният чисто женски финал: Ръждата, Забравета и за цвят Пекин! Принципно Жабата е на финал, но тя пък е зелена и ще наруши баланса на синьото, пък и повлияна от Ръъждавичка, счита Николета за супер силна, и отстъпва ( от продукцията са ѝ обещали място в двадесети сезон ALL STARS - Бехме яки женки феминистки, сега само майки и баби!). Николета естесвено идва без раница, демек без саби, Симонка,, обаче, си носи анулета и анулира Пекин! Ръждвачка за двайсети път играе вместо Николета и супер изтощена отпада от Николета на пъзела с кубчета, дет Миглата беше корифей!
ИИИ най-сетне силна жена - победител в ИВ! ЕДНА СИЛНА ЖЕНА!:yum:
Виж целия пост
# 388
Сега виждам новата тема и анкетата. Благодаря Simple Smile

Гласувах за Дино Wink
Виж целия пост
# 389
Битката днес:
 
Колело + трасе - дънери/варел
 
1) Калин (колело) и Лапунов - варел 100 кг. // Дино (колело) и Томи - 90 кг. дънер
2) Кристиан (колело) и Радостина - 50 кг. дънер // Чикагото (колело) и Траян - 80 кг. дънер
3) Лапунов (колело) и Ивайло - 70 кг. дънер // Мирослав (колело) и Д-р Пекин - 50 кг. дънер
4) Калин (колело) и Александър - 90 кг. - дънер // Чикагото (колело) и Сапунджиева - 60 кг. дънер
5) Лапунов (колело) и Ръждавичка - 80 кг. дънер // Мирослав (колело) и Траян - 100 кг. варел
6) Кристиан (колело) и Николета - 60 кг. дънер // Томи (колело) и Дино - 70 кг. дънер
 
Колело:
Нито една жена не мина с колелото. От мъжете не успяха да минат Траян, Ивайло и Александър.
2 пъти го минаха: Калин, Лапунов и Кристиан // Чикагото и Мирослав
-
Дънери/варел:
Много хора по два пъти. От жените нито една не мина два пъти. Ръждавичка участваше при един от най-тежките дънери - 80 кг. Като демонстрира добро копаене. Д-р Пекин също се представи добре (но с най-леките 50 кг.). Останалите жени просто бяха като мажоретки.
Единственият участник от двата отбора, който участваше 3 пъти при ваденето и пренасянето на тежестите беше Лапунов. И то вадейки 70, 80 и 100 кила!
 
МВП на битката е Лапунов!
И нито една дума от Павел и Ралица за него след края на битката?!?!
 
Нека поне тук в темата го уважим. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия