💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 9 (03.11 - 09.11)

  • 132 499
  • 2 612
# 600
След днешните "момичешки разговори" съм сигурна, че целта на сезона не е да побутнат достойна жена за победител, а да изкарат наяве всичко най-лошо от женския характер. Заложили са на изключителни образи, събират невероятна китка от всичко най-грозно и клиширано, няма как да е случайно.
Виж целия пост
# 601
Голяма част от коментара на Павел е записван след края на сезона, върху битката след като се знае как ще свърши. Хора, не си мислете, че тези всичките фрази ги говори до тях. Laughing
Виж целия пост
# 602
Голяма част от коментара на Павел е записван след края на сезона, върху битката след като се знае как ще свърши. Хора, не си мислете, че тези всичките фрази ги говори до тях. Laughing
Че ние не сме ли хора? Защо ни тормози така?
Виж целия пост
# 603
Голяма част от коментара на Павел е записван след края на сезона, върху битката след като се знае как ще свърши. Хора, не си мислете, че тези всичките фрази ги говори до тях. Laughing
И аз така си мисля. Може би дрънка подобни простотии, но се прави още един запис след това.
Виж целия пост
# 604
Ужасни сте, Игри на волята! Ужасни! Ужасни!
Виж целия пост
# 605
После игрите във Фермата били по-лесни. Ами.
Виж целия пост
# 606
Ох бе, Лапунов, къде си се разбързал?!
Виж целия пост
# 607
Пффф пусти синхрони на Томи 😒

Ама и Лапунов за толкова минавания не разбра ли, бързо няма да стане
Виж целия пост
# 608
Оф, много е припрян Лапунов. Имаше своите шансове...
Виж целия пост
# 609
Едва смогнах да ви изчета.
Лапунов е зле на дракона, очаквах там да е в свои води. Стискам му палци.
Радостина и Ръждавичка са супер лицемерни , как се надяват да отпадне Лапунов, а на изпроводяк чак вода му поливат и му пожелават да се върне.
Те май вече така са свикнали с камерите,че чак забравят,че ги снимат.
Има логика, че след този глад на блатото и изолатора, Дино, Траян и Чикагото са непълноценни и няма да имат време да се захранят и възстановят, за да покажат пълния си капацитет. Така Ръждавичка ще трябва да се конкурира само с Калин и Миро ако отпадне Лапунов.
Коригирам се, отпадането на Лапунов е факт. Значи Ръждавичка постигна целта си.
Ако си толкова силна,колкото се изтъкваш,защо те е страх да застанеш до най-силните и да спечелиш честно. Още повече,че този човек ти имаше доверие. Явно за теб целта оправдава средствата. Дано да отпаднеш на крачка от финала, за да те заболи най-силно!
Виж целия пост
# 610
Ами, това беше краят на една ера.
Жалко.
Виж целия пост
# 611
Нееееееееееееееее Лапунчето.....Cold SweatCold SweatCold SweatCold Sweat
Виж целия пост
# 612
Лапунов, не позволявай на никого да те променя. Страхотно момче. Жалко, не можаха да те оценят като качества и характер. Blue Heart
Виж целия пост
# 613
Кво реве тоя. Само Миро Фикуса е по-голям безполезник от тоя гащник. С Ралица явно гледаме различни предавания.
Виж целия пост
# 614
Томи е типичният недохранен бедстваш посетител на бензиностанции. 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия