💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 10 (10.11 - 16.11)

  • 139 964
  • 2 569
# 120
Миро, ако не друго, то вече в темата си има прякор - умряла лисица 😀. Поне 5,6 пъти го прочетох от различни потребители. Той стана толкова известен тук и "мразен" не от спойлерите, а от Diavolo, който видя нещо в него и започна да го фаворитизира, в което няма лошо, но повечето тук в началото не го различавахме от Траян😀.
Виж целия пост
# 121
Алекс: Кой може да бие Пекин?
Дино: Всички GrinningGrinning

Явно всички са абсолютно сигурни, че капитанската няма да е елиминационна.
Виж целия пост
# 122
Александър и Калин в момента правят същото срещу Ръждавичка, както тя срещу Лапунов.
Искат да я хвърлят на вълците ако е директна елиминационна.
Все тая кой ще отпадне.
Която и от двете евентуално да отпадне, все ще е добре за тях.

Александър го е страх от жилетката, останалите мъже също, щом така охотно се съгласиха иначе на приказки са много уверени, че могат да бият Пекин.
Виж целия пост
# 123
Браво на Крис, за всеки намери добра дума, даже и за Радостина😀. До последно мотивира племето, чак се чудя как са го излъчили😀
Виж целия пост
# 124
Ръждавичка никога не я е страх от битки.
Тази жена е нещо невиждано досега в историята.
Не си спомням досега жена, която така охотно да ходи на битки.
Виж целия пост
# 125
Александър и Калин в момента правят същото срещу Ръждавичка, както тя срещу Лапунов.
Искат да я хвърлят на вълците ако е директна елиминационна.
Все тая кой ще отпадне.
Която и от двете евентуално да отпадне, все ще е добре за тях.

Александър го е страх от жилетката, останалите мъже също, щом така охотно се съгласиха иначе на приказки са много уверени, че могат да бият Пекин.

Никак не е същото, Diavolo. Никъде в разговора им не присъстваше думата елиминация и желание Ръждавичка да си ходи. По-скоро искаха да я предизвикат на "чест" и "достойнство" и да се реванюира за загубите си от Пекин. А и всички са наясно, че няма как да има две последователни елиминационни капитански.
Виж целия пост
# 126
Ръждавичка дали пък вече не е единствената жена с най-много капитански битки За всички сезони? Diavolo, ти си по статистиките🙂
Виж целия пост
# 127
Също така не си спомням досега да е имало жена капитан на племе повече от 2 пъти.
А Ръждавичка вече е за 4-ти път капитан на Феномените, което е рекорд изобщо в сезон 7. Simple Smile
И това се случва в може би най-сплотеното и готино племе в историята. За най-силното не мога да кажа, защото има и други много силни племена, но със сигурност е в топ 5 и евентуално топ 3. Simple Smile
Виж целия пост
# 128
Браво на Алекс, чудесен анализ. Право в десятката.
Виж целия пост
# 129
Алекс нарочи Сапунджиева.
Била се изложила и била двулична.
Виж целия пост
# 130
Направо й разписа билета.
Виж целия пост
# 131
Тя Сапунджиева си е нарочена откакто стана синя.
Виж целия пост
# 132
Лоол и тя ги нареди мъжете на синхрон.
Льольовците Дино и Траян нямат място на финала. Grinning
Виж целия пост
# 133
Аз пък Дино много го харесвам, много харесвам хора,които не се взимат насериозно ,има чувство за хумор,а и на арената си има добрите страни
Виж целия пост
# 134
Айдеее идва големия момент :о
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия