Замисляли ли сте се как бихме реагирали, ако Путин ни нападне?

  • 6 956
  • 141
# 135
И точно това е единствената причина точно Путин да реши да ни нападне евентуално....онемявам...
Вярвате ли си наистина?
Нарочно ли извърташ, или пак не си разбрала?
Точно това не е причина Путин да ни нападне. Точно това е причина за интересен въпрос към привържениците на култа към Русия, които също се водят българи.

Започвам да се чудя кой не е разбрал....интересният въпрос не е зададен км привържениците на Путин, а към всички, което предполага, че ще са всякакви.
Обаче има такива, които са напълно убедени, че Путин е готов да прилага абсолютно всяка държава. Справка, пост малко по-късно нагоре. Очевидно авторът на темата споделя това разбиране и затова е формулирал така въпроса си. Това отвежда на вече направеното заключение, че не са малко жертвите на пропагандата. Не знам как живеят с този страх всеки ден....
Виж целия пост
# 136
И точно това е единствената причина точно Путин да реши да ни нападне евентуално....онемявам...
Вярвате ли си наистина?
Нарочно ли извърташ, или пак не си разбрала?
Точно това не е причина Путин да ни нападне. Точно това е причина за интересен въпрос към привържениците на култа към Русия, които също се водят българи.
В какво се изразява този култ,че ми стана интересно?
Виж целия пост
# 137
Цитат на: заглавния пост от темата
Много ми е интересно как всички, които харесват Путин, биха реагирали, ако един ден той реши да ни нападне.
Цитат на: Ън
Започвам да се чудя кой не е разбрал....интересният въпрос не е зададен км привържениците на Путин, а към всички, което предполага, че ще са всякакви.

И аз започвам да се чудя.

__________


Култът се изразява във вяра и проповядване, че без Русия няма България (цитат), интересите на Русия са интереси на България, ако Русия действа против България, то или всъщност е за наше добро или в името на световната справедливост, или пък виновна е България (+познатите приказки за неблагодарност), както и вяра, че Русия съчетава технологичните постижения на безчувствения и загниващ запад с най-широката душа и най-високата нравственост в света и затова в крайна сметка винаги побеждава. Горе-долу нещо такова.
Виж целия пост
# 138
Защо не казвате, че Костя Копейкин се е оплаквал в Сочи, че у нас били изтрили русия от картата?

https://www.rbc.ru/politics/15/11/2025/69189f0a9a794746fbff999d

С такива като него не ни трябва да ни напада путин, той е вече тук. Вместо мой анализ на новината, ще сложа такъв от руски форум.

Если коротко, то какой то болгарский еблан открыл болгарский учебник и очень сильно оскорбился, не увидев на первой странице упоминания о России.

Скрит текст:
Накратко, някакъв български ш...як отворил български учебник и много силно се оскърбил, като  не видял на първа страница споменаване на Русия.
Виж целия пост
# 139
Тези, които искаха да прокарат закон за чуждестранните агенти, през седмица летят до Москва.
Виж целия пост
# 140
Тези, които искаха да прокарат закон за чуждестранните агенти, през седмица летят до Москва.

И някакви им се връзват, щот историята на България за тях започва и свършва с Руско-Турската война. И нищо друго не знаят.
Виж целия пост
# 141
Цитат
Там е работата, че никой от прозападно ориентираните не говори за конкретни държави, а за демократичен модел на мислене.
Да бе.Първо ти казват какъв е този модел, кое е ''правилно''.Ако най-демократично си позволиш да изразиш несъгласие, ставаш радикал, крайнодесен и пр.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия