🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #10

  • 79 453
  • 1 534
# 330
Шерминаторката надмина Луна със налудничавото си самочувствие
Виж целия пост
# 331
Киара как хвърли чашата…. 😆😆😆
Виж целия пост
# 332
Киара пак живна, адреналинът е на макс, има на кого да натрива носа и кого да постига 😀 Това момиче има проблем с психиката също като конкурентката си, а от цялата им лудост кяри КрасимирЪ
Виж целия пост
# 333
Сега забелязах, че Красимира всъщност се държа мъжки, колкото и странно да звучи. Като му махнаха авера Джани, май Радо го смени по някакъв начин и той го защити пред всички...и той пита неговите въпроси
Виж целия пост
# 334
Брей, брей, Красун навърза повече от едно изречение, ти да видиш.
Шърман си останА на пейчицата, а Красьо си вдигна чукалата.
Виж целия пост
# 335
Браво на Лилито! То остана и да не го забележи. Само не разбирам защо продължава да седи там. 😆
Виж целия пост
# 336
Мисля, че това е момента в който Дениз осъзнава, че Виктор е пълно куку. Седи и го гледа уж одобрително, но си личи как вътрешно се прокрадва съмнението, какво ли ще стане когато това се обърне срещу нея.
Виж целия пост
# 337
Краси/Киара се насочват към пране?
Виж целия пост
# 338
Много ще се изкефя Радо и Шермин да се мачнат и да видим бат Краси как ще хукне пак след нея, а Киара, ах Киара тя плаче, тя ревнува, тя е влюбена в един секс символ 😀 За втори път в един и същ. Дано този път го изиграе по-добре. To be or not to be КрасимирЪ
Виж целия пост
# 339
Браво на Лилито! То остана и да не го забележи. Само не разбирам защо продължава да седи там. 😆
И тя за ол инклузива е там 😁
Виж целия пост
# 340
Защо продължават да се карат за Красимиро?Защо?Head Band
Виж целия пост
# 341
Браво на Лилито! То остана и да не го забележи. Само не разбирам защо продължава да седи там. 😆
И тя за ол инклузива е там 😁

Всички са там за това😄
Виж целия пост
# 342
Ама Виктория каква е двуличница…
Виж целия пост
# 343
Ех Шерминке...
На тебе ти ,,предлагаха" да ставаш певица, ама Киара пее по-вярно от тебе 🤣🤣🤣
Вече ми е супер пародийна!

А тоя Радо верно стана марионетка на Олд Мънито, нямам думи и той колко зле се оказа!
Виж целия пост
# 344
Май се разделиха на 2 лагера, някои се попреместиха, добре, че има 2 къщи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия