🎭 Traitors: Игра на предатели - сезон 1, тема 9 (13.11 - 20.11) 🎭

  • 29 492
  • 630
# 195
Владо е АУТ!
Виж целия пост
# 196
Владо бил наредил пъзела?!!!!
Ние едно и също предаване ли гледаме?
Потресена съм
Виж целия пост
# 197
Успокоих се. Ще излезе бройката за финала. Владо отказва, един прогонен и остават петима на финала. Grinning
Виж целия пост
# 198
Бачорски наистина им върти целия сезон, категорично най- достоен да спечели с огромна разлика пред всички останали. Да, няма много шанс, но... От останалите само Коджабашев ми е приятен.
Виж целия пост
# 199
Пак ли с джапанки... 😂😂😂
Виж целия пост
# 200
Владо гледа като моето куче като го хванах да ръве дивана за първи път.
Виж целия пост
# 201
Пак ли с джапанки... 😂😂😂

Очакван финал за ВН. Изигра добър сезон.
Виж целия пост
# 202
Дотук познахме
Виж целия пост
# 203
Момента, когато Кептъна напълно осъзна как е бил воден за носа, безценно.
Бачо до последно си го пази, сега и имиджа му изпра.
Виж целия пост
# 204
Някой може ли да сподели какъв е прецедентът, когато го излъчат?
Виж целия пост
# 205
Напълно очаквано, Владо не би потъпкал думите си.
Виж целия пост
# 206
Още в началото трябваше да е аут ВН. Айде чао, достатъчно пъти прецака игрите.
Виж целия пост
# 207
Според мен ще е Глория и ще спечели финала, няма друга логика.

Отказването на Владо е слаба, но очаквана реакция. Второто добро нещо, което прави откакто играе играта след тактиката да не гони предател. Най-доброто оръжие на Бачорски, най-смъртоносният, по-опасен от всеки предател беше Владо!
Виж целия пост
# 208
Ау, браво Бачорски! Невероятен си! Смелчага и доста умен.
Виж целия пост
# 209
Владо дали сам си вярва...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия