Черен петък 2025 - тема 2

  • 82 387
  • 936
# 270
Поръчах и аз от озон, тенджерите, едни ножчета на Victorinoux, едни купи на WMF и тиган Tefal x Jamie Oliver. И моят акаунт беше временно блокиран, но предоставих доказателства за транзакцията и са ми върнали достъпа.
Днес ще се разпиша в сайта на Levoit с овлажнителя за въздух за подарък.
Виж целия пост
# 271
И аз поръчах на WMF тенджерите от Амазон и приборите от Технополис. Доволна съм.

Търся препоръки за онлайн магазин или магазин във Варна, от който мога да си купя разнообразни семена за кълнове (да стават за добавка към салата). Ако имате предложения, ще се радвам да ги споделите.
Виж целия пост
# 272
Поръчах и аз тенджерите..благодаря!
Може да се възползвате от 10 евро отстъпка за първа поръчка от приложението.
Само трябва shipper/seller да е амазон.
Тенджерите отговарят Simple Smile
Кода за отстъпка е на снимката.

Защо не ми отразява кода, къде може да бъркам?
Виж целия пост
# 273
English Home имат ли Черен петък? Сега гледах сайта им, пише, че електронният магазин преустановява дейността си и ще работят само физическите магазини.
Виж целия пост
# 274
Детска козметика Пижо и Пенда е с 50% отстъпка 21-23 ноември.
https://dsvisionbg.com/
Виж целия пост
# 275



Виж целия пост
# 276

Защо не ми отразява кода, къде може да бъркам?

Първа поръчка ли ви е от аппа?
Виж целия пост
# 277
T tifani_81,
Прахосмукачка против акари JIMMY BX7 Pro,
поръчах за 229 лв.

Може ли да предоставите линк за прахосмукачката, защото следя точно този модел, а под 340лв в ЕМАГ не мога да го намеря?
Виж целия пост
# 278


Виж целия пост
# 279
И аз поръчах на WMF тенджерите от Амазон и приборите от Технополис. Доволна съм.

Търся препоръки за онлайн магазин или магазин във Варна, от който мога да си купя разнообразни семена за кълнове (да стават за добавка към салата). Ако имате предложения, ще се радвам да ги споделите.

От онлайн магазина на Зоя съм купувала семена за кълнове, но може да видите и в Зелен. А в Метро има готови кълнове за консумация.
Виж целия пост
# 280

Защо не ми отразява кода, къде може да бъркам?

Първа поръчка ли ви е от аппа?
[/quote

Да, сега го инсталирах, досега само през браузер съм поръчвала. Дали защото избрах английски език,  а държава Германия. Пише ми Amazon.de отгоре. Там където вкарвам кода пише, че трябва да е 14-15 символа. А този е по-къс.
Не ми позволява да направя скриншот.
Виж целия пост
# 281
Някой запознат ли е Интерхотел Сандански дали правят черен петък?
Виж целия пост
# 282

Виж целия пост
# 283

Защо не ми отразява кода, къде може да бъркам?

Да, сега го инсталирах, досега само през браузер съм поръчвала. Дали защото избрах английски език,  а държава Германия. Пише ми Amazon.de отгоре. Там където вкарвам кода пише, че трябва да е 14-15 символа. А този е по-къс.
Не ми позволява да направя скриншот.
Виж целия пост
# 284
Някой беше споменал, че се очаква ЧП на хотел по-назад, но не успях да го намеря. За кой хотел ставаше въпрос? Гранд хотел Банско ли беше?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия