Черен петък 2025 - тема 2

  • 82 386
  • 936
# 345
Ако не държите да го купите от физически магазин тук, на сайта е 3+3 - https://www.kikocosmetics.com/en-bg/promo/black-friday/.
Виж целия пост
# 346
От къде купувате коледни лампички за външна употреба?
Виж целия пост
# 347
kolednilampichki.bg, но нямат в момента намаление.
Виж целия пост
# 348
В магазините на H&M има до 50 % отстъпка на определени артикули.
Виж целия пост
# 349
Пратих мъжа ми да вземе доставка от Технополис до техен магазин. Не му я дали, трябвало да им напиша мейл, че ще я получи друг. Накарах го да пита колко време ще я държат в магазина, евентуално да си я взема аз. Не знаели.
На мен ми поискаха лична карта като я вземах моята.
Виж целия пост
# 350
От къде купувате коледни лампички за външна употреба?

Аз миналата година си купих от Емаг и още си ги ползвам. Моите са на неостъклена тераса обаче.
Казвам "още", защото не съм ги сваляла от както ги сложих.
Виж целия пост
# 351
Ако не държите да го купите от физически магазин тук, на сайта е 3+3 - https://www.kikocosmetics.com/en-bg/promo/black-friday/.

Във физическия магазин в Сердика Мол имаше по-интересни продукти, за това и чакам там намаление.
Виж целия пост
# 352
Малко късно отговарям, но много бързо изписвате страниците. Купувам от ЗР боя на Компания Дел колоре.
Дъглас имат и във физическите магазини намаление, но на мен скъпо ми се струва при тях.
Виж целия пост
# 353
Скрит текст:
Пратих мъжа ми да вземе доставка от Технополис до техен магазин. Не му я дали, трябвало да им напиша мейл, че ще я получи друг. Накарах го да пита колко време ще я държат в магазина, евентуално да си я взема аз. Не знаели.
На мен ми поискаха лична карта като я вземах моята.
И на мене. Даже девойчето се консултира дали да ми я даде, защото в поръчката съм посочила 3 имена, а на личната карта съм с 4. 😁
Виж целия пост
# 354
Ако не държите да го купите от физически магазин тук, на сайта е 3+3 - https://www.kikocosmetics.com/en-bg/promo/black-friday/.

Във физическия магазин в Сердика Мол имаше по-интересни продукти, за това и чакам там намаление.
Ох, ще чакаме тогава!! Simple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 355
Скрит текст:
Пратих мъжа ми да вземе доставка от Технополис до техен магазин. Не му я дали, трябвало да им напиша мейл, че ще я получи друг. Накарах го да пита колко време ще я държат в магазина, евентуално да си я взема аз. Не знаели.
На мен ми поискаха лична карта като я вземах моята.
И на мене. Даже девойчето се консултира дали да ми я даде, защото в поръчката съм посочила 3 имена, а на личната карта съм с 4. 😁
Ако сте с предплатени поръчки, нормално да изискат да ги получи лично поръчителят. В куриерските офиси процедират по същия начин, само ако не е предплатена поръчката, или е нещо дребно може и друг да я вземе.

Някой питаше за намаления в Триумф - имаше в мол София -30% при покупка на 2 артикула (но не важеше за абсолютно всички стоки, а само за някои). Пак в този мол видях  намаление в English home - също имаше запитване по-назад в темата.
Виж целия пост
# 356
Споделям още едно намаление и конкретен продукт, който харесах повече от олиата на Guerlain
https://balevski.eu/products/%d1%88%d0%b8%d0%bf%d0%ba%d0%be%d0%b … d0%b8%d1%83%d0%bc
Виж целия пост
# 357
За магазините на Кико, този уикенд ли е намалението? Може ли да споделите горе долу какъв процент е?
Мислех, че ще е следващата седмица
Виж целия пост
# 358
За парфюм не се доверявам на друг освен Дъглас. Купувала съм от Нотино в Англия и дойде менте, направо не се дишаше. Разликата в цената за мен не си струва риска от купуване на неоригинален парфюм. Иначе естествено искам по-ниска цена и няма да се оплача, ако качеството е същото.
Виж целия пост
# 359
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия