Черен петък 2025 - тема 2

  • 82 376
  • 936
# 480
Отдавна исках да пробвам тези кремове и вчера направих една голяма поръчка. Сториха ми се на добра цена. https://collagena.bg/products/?on_sale=1&gad_source=1&gad_campai … bgnMaAjB_EALw_wcB
Виж целия пост
# 481
Привет,

Някой от предната тема беше пуснал тези калъфки от коприна https://velvetauras.shop/produkt-kategoriya/spalno-belyo/ дават една подарък при закупени 2бр.

Може ли да споделите мнения конкретно за калъфките, ако някой е закупувал от там? Благодаря!
Виж целия пост
# 482
Не съм купила, но никъде не пише характеристиките на коприната, която е ползвана.
Виж целия пост
# 483
Привет,

Някой от предната тема беше пуснал тези калъфки от коприна https://velvetauras.shop/produkt-kategoriya/spalno-belyo/ дават една подарък при закупени 2бр.

Може ли да споделите мнения конкретно за калъфките, ако някой е закупувал от там? Благодаря!

Малко съмнителен ми изглежда този сайт, имам предвид, че стоката ми прилича на  китайска. Направих търсене по снимка и същите калъфки ми излязоха в базар бг за 29,90лв. Което значи, че едва ли струват повече, а това с намалената цена е търговски трик.
Виж целия пост
# 484

Търся подарък за 10 годишна госпожица - идеи?
 

Доста деца на тази възраст имат телефон, което е равно да нужда от чантичка/ диагоналка. 
Друг вариант е нещо тип диамантен гоблен, оцветяване по номера за деца, козметика (детска тоалетна вода), Лего коледен календар, спортен сак, ако ходи на нещо. Много зависи от бюджета. Основно Озон и Ориндж бих гледала.
Виж целия пост
# 485
Привет,

Някой от предната тема беше пуснал тези калъфки от коприна https://velvetauras.shop/produkt-kategoriya/spalno-belyo/ дават една подарък при закупени 2бр.

Може ли да споделите мнения конкретно за калъфките, ако някой е закупувал от там? Благодаря!

Аз поръчах калъфките. Определено не са коприна, изпратени в кутия от обувки.



Поръчах от https://moni-textil.com/product/luksozen-komplekt-ot-koprina-kal … za-kosa-kapuchino
Доволна съм.
Виж целия пост
# 486
да допълня - nl beauty има и в дъглас.
Виж целия пост
# 487
И аз не харесвам Николета, но си взех черния молив за очи - няма равен. Затова сега ще пробвам сенките за очи.
Виж целия пост
# 488
Някъде четох, че НЛ бюте ги правели Голдън роуз. Едва ли е така. 🤣

Yenges не харесвам. Какво мислите за Muse cosmetics пак за български?

Аз поръчах шкаф за обувки от Практикер с 20% намаление и два полилея от Бриколаж с 50% намаление.
Виж целия пост
# 489
Голдън Роуз са турски. Ако са те - бива. Но знам, че НиЛо са китайчета.

Muse не съм ги пробвала. Правиха нещо с Атанаска Бачорска, ама развалиха седянката.
Виж целия пост
# 490
Muse cosmetics- нищо особено. Получих маска и почистваща пяна за лице като подарък за рождения си ден от моя близка. Ползвах ги и не повторих. Опаковките са привлекателни, маркетинга също, но самите продукти за мен не си струват парите. Просто не са нищо особено. Не са ми навредили, но и не са направили нещо уау за мен.
Виж целия пост
# 491
От колагеновата вода на Йенгес ми избиха подкожни пъпки, чудех се от какво са, докато не прочетох и още коментари за подкожни проблеми от водата ..
НЛ гланцовете ги харесвам много, за сравнение ползвам сега един на Ланком, който е много по-лепнещ..
Виж целия пост
# 492
Знаете ли в магазините на Том Тейлър кога ще е намалението? Предишните години е преди черен петък .
Виж целия пост
# 493
Мъжа ми си взе от Peek&Cloppenburg тениски на Том Тейлър и там имаха 30% отстъпка. Някои даже излезнаха по 20-тина лв. Но не във всеки магазин има марката май. Вижте в мол Парадайз.
Виж целия пост
# 494
Знае ли се до кога са намалените цени за ЧП в немския Амазон ?
До 1 декември.
Те с какво доставят?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия