Черен петък 2025 - тема 2

  • 82 371
  • 936
# 540
И аз чух ме са хубави на Lidl,  взех, но на касата ги забравих....🤭 сега поръчах от Емаг, Фиъри мисля, а преди това пак от там Финиш. Сега ще взема и от Лидл Simple Smile
Виж целия пост
# 541
И на мен Феъри ми оставят гадна натрапчива миризма по съдовете, особено по силиконовите шпатули и съдове.
Виж целия пост
# 542
Много са добри лидълските таблетки за съдомиална. Аз също ги чупя на 2, но миалната ми е малко по-малка, 9 комплекта. Повечето скъпи капсули/таблетки ми оставят химична миризма по съдовете, което не ми харесва.

Може ли да кажете каква е съдомиялната и да дадете отзиви, защото поради липса на място ние търсим малка. Благодаря!
Виж целия пост
# 543
Откакто ползвам лидълските от втората снимка, други не съм вземала. Феъри само веднъж и до там, много са силни и чиниите ми бяха гадни на мирис и скърцаха при допир.
Виж целия пост
# 544
В бершка може да подготвите количката си , с до -50 % е на избрани артикули
Виж целия пост
# 545
Аз понеже мия на кратка програма мн харесвам на дм с гел и прах които са

Също и тези много харесвам

Залагам вече на по големи пакети че си вървят ..
Виж целия пост
# 546
На Метро има пакте 150 бр. на Финиш, мисля че са най-изгодни откъм цена.
Виж целия пост
# 547
Вече не ползвам таблетки за съдомиялната, с течен гел слагам колкото пожелая, всичко се разтваря.
Виж целия пост
# 548
Откъде ще е най-удачно покупка на дрон?
В Амазон цените разбира се са по-добри, но и тук в Емаг и озон има попадения.
Вчера платих някакъв мембършип към Амазон - Prime се казва и след това ми блокираха картата от банката.
Виж целия пост
# 549
Откъде ще е най-удачно покупка на дрон?
В Амазон цените разбира се са по-добри, но и тук в Емаг и озон има попадения.
Вчера платих някакъв мембършип към Амазон - Prime се казва и след това ми блокираха картата от банката.

С Prime-а много внимавайте!
Преди години го бях активирала поради незнание и всеки месец теглеха автоматично 17 или 19 евро от картата на мъжа ми /неговата ползвах Grinning /. Докато се усетим какво става минаха 5-6 месеца.
Виж целия пост
# 550
Ако не се ползва Прайм през този период връщат парите, които са изтеглили.
Виж целия пост
# 551
Ами те явно няма да могат да дърпат повече, защото е блокирана картата. Сумата беше 2.28лв
Виж целия пост
# 552
На мен Fairy ми надраха чашите. Сега се чудя на ДМ или на Лидл да купя.
Виж целия пост
# 553
Вкъщи ползваме тези от втората снимка. Доволна съм. Таблетката я режа на 3 части.

Аз също съм с малка миялна, но не съм се замисляла да режа таблетката. Как я режете, не се ли разтича/разсипва съдържанието вътре?
Виж целия пост
# 554
На мен Fairy ми надраха чашите. Сега се чудя на ДМ или на Лидл да купя.

С гел нямам поражения по чашите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия