Помогнете-имам страшен хемероид!

  • 25 553
  • 19
# 15
имаше едно вагизан много помага то е крем за мазане за външни хемороиди
Виж целия пост
# 16
Аз също имах този проблем,  макар че бях със секцио.Освен мазило гълтах и някакви хапчета/ставаха за кърмачки/,които укрепват кръвоносните съдове и ядях само течни храни за запека.Трябваше ми 2 месеца за да се облекчат хемороидите и сега от време навреме се възпаляват пак
Виж целия пост
# 17
И аз се върнах с такъв от родилното-това е от напъването...
За около месец се оправих напълно с мазане 2-3 пъти дневно с "MATSAN DOYCH-C"
Виж целия пост
# 18
PHLEBODIA 600mg това са хапчета за хемороиди,доста са скъпи,но са ефикасни,пият се по една таблетка сутрин на гладно,на мен ми ги изписа АГ то в 8 миа месец от бременноста,имах ужасни хемороиди...
Виж целия пост
# 19
И аз получих при раждането и се мажех с Масту - крем. Помогна ми. Ако кърмиш внимавай с тези мазила в които има лидокаин, не се препоръчва при кърмещи. Аз така си купих друг вид мазило, което все още ми седи в аптечката неизползвано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия