🌊 ТОВА МОРЕ ЩЕ ПРЕЛЕЕ/Taşacak Bu Deniz 🌊Teмa 2

  • 42 021
  • 737
# 360
Леле, какъв фраг. Ще ходим на война. И на края, кой кого гръмна  Thinking
Виж целия пост
# 361
Уау, ама че фраг!
Есме знае истината, най-накрая.
Според мен само е ранила Шериф. И Елени може би ще го спаси.
Но си мисля, че това ще е края на епизода и ще има да чакаме още една седмица, за да разберем.

Алекс, благодаря за превода.
Виж целия пост
# 362
О, имаме фраг, Благодаря за превода!
Гледам ергените и момите и след това ще го погледна.
Виж целия пост
# 363
Алекс, благодаря за превода! Hug

Есме гръмна Шериф, нали? И да го убие, при самозащита е. Но най-вероятно само го е ранила. И сигурно ще я изнудва с това после. Rage
Виж целия пост
# 364
А Оруч за какво искане ще говори с Елени?
Виж целия пост
# 365
Алекс, Flowers Hibiscus много благодаря за бързия превод на фрага!

Есме в затвора ли ще я търсим? Rolling Eyes

Кате, Flowers Hibiscus много бързаш да се отървем толкова лесно от най-главния злодей! Някой от двамата ще е ранен, по-вероятно Шериф. Нашето благородно слънчице Елени сигурно ще му спаси живота. Така ще се получи, че длъжници за живота си ще ѝ бъдат точно дяволите в човешки образ, които са ѝ отнели живота с любимите хора!

Предполагам, че натам отива сценария.

Цвети, Flowers Hibiscus видях, че с теб мислим еднакво!
Виж целия пост
# 366
Оруч е толкова объркан, че и той не знае сигурно.Grinning Но най-вероятно ще иска да говорят за думите и в Атина- за чувствата.
Виж целия пост
# 367
Във фрага има дребни грешки, но не ми се връща да го редактирам. Не са кой знае колко големи, една правописна, Шериф съм го прекръстила на Шереф.
Виж целия пост
# 368
Шериф може да се възползва от тази ситуация.
В смисъл да изнудва или Есме се връща при него, или отива в затвора.
А тя нормално да предпочете да е при него, за да бъде близо до дъщеря си.
Виж целия пост
# 369
Възможно е. Нямам никакви илюзии, че Есме ще се разведе с него от раз. Такива психопати не се примиряват лесно със загубата.
Скрит текст:
А си се върти спойлер от заснето клипче от посетили снимачната площадка как Есме по телефона казва на Адил, че се е отказала от развода.
Но за мен и без този "спойлер" ми беше ясно, че събирането на Есме и Адил няма да стане бързо, лесно и безболезнено. 
Виж целия пост
# 370
Офффф, не искам Есме да действа като Илве... Тцъ!
Виж целия пост
# 371
Шериф може да се възползва от тази ситуация.
В смисъл да изнудва или Есме се връща при него, или отива в затвора.
А тя нормално да предпочете да е при него, за да бъде близо до дъщеря си.

Цвети, Flowers Hibiscus ако докажат, че Шериф е продал Елени, мястото му в затвора е бетонирано. "Не замеряй с камъни, ако живееш в стъклена къща."

На мен ми харесва как сценаристките обръщат ситуациите - първо Исо отвлече Фадиме, а сега тя него. Вече са квит и могат да се влюбят един в друг.
Виж целия пост
# 372
Буквално и преносно фрагът е разтърсващ. Мерси за превода! Без намек за случващото се с Илве. Това което Есме има да им казва накрая, не изглежда нещо хубаво, съдейки по изражението ѝ. Пак ще се чака следващата развръзка.
Интересно какво е написал Газеп, гугъл преводача не ми помогна
Виж целия пост
# 373
Буквално и преносно фрагът е разтърсващ. Мерси за превода! Без намек за случващото се с Илве. Това което Есме има да им казва накрая, не изглежда нещо хубаво, съдейки по изражението ѝ. Пак ще се чака следващата развръзка.
Интересно какво е написал Газеп, гугъл преводача не ми помогна

Стиховете ги знам наизуст
От очите ми  капе кръв
Гезеп вече го реши
Кажете бай бай на Шериф

Mani  е вид стих, нещо като афоризъм в стихотворна форма. Гезеп много често ги използва. Някои са направо непреведими (може би това са единствените моменти в които се радвам че не превеждам сериала, че като се познавам щях да си блъскам главата как да ги преведа най-добре\
Виж целия пост
# 374
Цвети, Flowers Hibiscus ако докажат, че Шериф е продал Елени, мястото му в затвора е бетонирано. "Не замеряй с камъни, ако живееш в стъклена къща."

Мира, продажбата ще е много трудна за доказване. И дълго ще продължи във времето. Трудно ще сплашат Шериф с това, просто няма кой да проговори, а и няма доказателства. Освен писмото на Григорий, но то не доказва участието на Шериф. Иначе си права докажат ли, мястото в затвора му е бетонирано.
А положението на Есме е сега и веднага.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия