💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 12 (24.11 - 30.11)

  • 188 692
  • 3 336
# 2 430
Пак някой ни докладва и ни трият.

Надявам се Траян да спечели. За него съм. Въпреки, че на тази битка и двамата нямат място. Тук трябваше да са Рада и Николета.
Виж целия пост
# 2 431
Онзи пъзел на Юлиян и СтоеНча беше огромен. Този е детска игра в сравнение с онзи.
Виж целия пост
# 2 432
Драмата май тепърва ще се развие.

Не ми се иска да мисля, че И Траян ще си тръгне днес... ама знае ли човек.
Виж целия пост
# 2 433
Траян добре си говореше..."Щом са 16, значи 4 на 4 реда ...." и почва да реди с 5-6 куба за основа и казва, че е изгубен. Ама защооооо? Нали сам си каза 4х4 какво му стана, как така сам забрави какво каза ...не знам, оффф.

Аз съм само за Траян, Сапунджиева трябваше отдавна да си ходи ама все беше на завет някакси и минаваше между капките.

Мисля ,че каза 6х4

Павел не каза ли всеки има по 16 куба?
Виж целия пост
# 2 434
Траян заби и не мога да разбера защо.
 На Деси пък тази прашка дето трябва  да я дърпа вече и изпи силите.
Виж целия пост
# 2 435
Юлиян срещу Стоян. На лампи бяха. Един лъв редиха. Накрая се оказа, че има грешка и при Юлиян, ама признаха го за нареден. Голяма битка беше. И тоя Стоянчо на поясите как врещеше..... Юлиян го закачи за шнура.(Играта от вчера). Абе, велик сезон.
Виж целия пост
# 2 436
Като ги стреляха, не бяха ли два реда, на 4 места по три кубчета. Значи 24.
Виж целия пост
# 2 437
Павел не каза ли всеки има по 16 куба?
[/quote]

Стори ми се че имат на 2 реда по 4 кули с по три кубчета
Виж целия пост
# 2 438
Харесвам Траян, но какъв пъзелист е, като не може да нареди 20 кубчета? Наистина не разбирам какво ги затруднява в такива елементарни пъзели? Има 24 парчета и не може да намери точното от всички, въпреки че е от рамката. Не се сеща да го завърти, да направи нещо... Винаги ми е било странно това с тези пъзели в игрите. То ще кажеш, че да сглобяваш картинки е някаква мозъчна операция.
Виж целия пост
# 2 439
Относно триенето, последен съвет, явно не ме четете и искате да ви трият...

1) Не пишете в пост, че се оплаквате от триене - ще го изтрият. Против правиалата е.
2) Не променявайте имената на участниците с цел унижение/подигравка. Против правилата е.

Simple Smile

Тези, които се чудят как така техен пост с подобна обида е останал.
Ами просто не е докладван. То не може всичко да се докладва. Това са стотици мнения. Отнема много време.

Винаги оцелявам единични подобни мнения.
Виж целия пост
# 2 440
Искате да кажете, че двама програмисти ще се изложат на пъзел с 24 кубчета?
Виж целия пост
# 2 441
Да, 16 каза, че са. Сбърка нещо, че наслага голяма основа.
Чак пък да забие, че наказания да има.
Дано се измъкне.

Траян добре си говореше..."Щом са 16, значи 4 на 4 реда ...." и почва да реди с 5-6 куба за основа и казва, че е изгубен. Ама защооооо? Нали сам си каза 4х4 какво му стана, как така сам забрави какво каза ...не знам, оффф.

Аз съм само за Траян, Сапунджиева трябваше отдавна да си ходи ама все беше на завет някакси и минаваше между капките.

Мисля ,че каза 6х4

Павел не каза ли всеки има по 16 куба?
Виж целия пост
# 2 442
Надявам се само да "плашат гаргите" с тези закани за двама отпаднали, нали ще им се измени разписанието на последната седмица със 7 човека. Макар че с тия техни "правила"...
Май трябва да обърне едното кубче наопаки Траян.

Който оприличи Дино на Хитър Петър - точно! Сече му акълът, шегобиец, ама едни дребни сметки...
Виж целия пост
# 2 443
Много ми става тъжно за Калин и Алекс! Пак ще са сами срещу всички останали и ще ги стрелят отвсякъде!
Ако Траян оцелее днес може би ще се върне при Дино коалиционно.
Алекс пак е много проницателен! Прочел е канадеца като отворена книга.

#сезонътнаКалин#!
Виж целия пост
# 2 444
Е Траян защо не си нареди рамката, има кант отстрани, и буквите, и другото ще му се нареди. Все едно нарочно се мота.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия