💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 12 (24.11 - 30.11)

  • 188 694
  • 3 336
# 2 415
Не се дава Деската. Браво.
Виж целия пост
# 2 416
Аз не знаех, че ще има пъзел.
Не го дадоха на промото. С този пъзел се подсигуряват, че Траян ще спечели. По-ценен им е. Логично.
Виж целия пост
# 2 417
Не знам, не ми харесват тези синхрони на Траян Frowning
Виж целия пост
# 2 418
Явно пъзела ще ги затрудни и това са давали напромото. Кой знае колко часа са висяли на него Sweat Smile
Виж целия пост
# 2 419
Траян добре си говореше..."Щом са 16, значи 4 на 4 реда ...." и почва да реди с 5-6 куба за основа и казва, че е изгубен. Ама защооооо? Нали сам си каза 4х4 какво му стана, как така сам забрави какво каза ...не знам, оффф.

Аз съм само за Траян, Сапунджиева трябваше отдавна да си ходи ама все беше на завет някакси и минаваше между капките.
Виж целия пост
# 2 420
Не знам, не ми харесват тези синхрони на Траян Frowning

Не виждам как ще загуби на пъзел от Деската.
Виж целия пост
# 2 421
Абе, Траяне, що се излагаш с тоя пъзел. Двайсет кубчета на кръст. Срамота. Grinning
Виж целия пост
# 2 422
Траян да запява песничка и да не се мотае много, сам знае рецептата за успех!
Виж целия пост
# 2 423
Алекс и Траян са пъзелистите на сезона. Не вярвам да има драми. Simple Smile
Виж целия пост
# 2 424
И защо не го нареди набързо на пясъка и после само да го премести горе, всеки път се чудя ...против правилата ли е (дето ги няма този сезон)?
Виж целия пост
# 2 425
Аз не знаех, че ще има пъзел.
Не го дадоха на промото. С този пъзел се подсигуряват, че Траян ще спечели. По-ценен им е. Логично.

Е Дяволе как да не го видя на промото точно дадоха как единия пъзел ( вече знам че е на Деси ) имаше сложени три парчета в единия ъгъл , на подобен пъзел Юлиян от сезон едно стояха до тъмно а арената да редят с непомня кой вече
Виж целия пост
# 2 426
Траян добре си говореше..."Щом са 16, значи 4 на 4 реда ...." и почва да реди с 5-6 куба за основа и казва, че е изгубен. Ама защооооо? Нали сам си каза 4х4 какво му стана, как така сам забрави какво каза ...не знам, оффф.

Аз съм само за Траян, Сапунджиева трябваше отдавна да си ходи ама все беше на завет някакси и минаваше между капките.

Мисля ,че каза 6х4
Виж целия пост
# 2 427
това не е ли пъзелът, на който Венци реди две кубчета 10 минути, докато отпадне. Явно държат да ни покажат, че е мноооого труден
Виж целия пост
# 2 428
Алекс и Траян са пъзелистите на сезона. Не вярвам да има драми. Simple Smile
Викаш... съспенс е просто, да не се шашкаме излишно. Simple Smile
Виж целия пост
# 2 429
Алекс и Траян са пъзелистите на сезона. Не вярвам да има драми. Simple Smile
Да де, ама Алекс как се закопа сам последния път?
Бъгна се нещо Траян,  сигурно от скапаната жилетка Sweat Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия