💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 12 (24.11 - 30.11)

  • 188 470
  • 3 336
# 2 850
Докато Миро се движеше, дори въжето му не беше опънато и дъската пак си стоеше хоризонтално.
Излагат се.
Виж целия пост
# 2 851
Чикагото като римски сенатор. Grinning
Виж целия пост
# 2 852
Чикагото все повече не се търпи
Виж целия пост
# 2 853
Ай ай, давай Алекс!
Не познах за Радостина. А така се надявах.
Виж целия пост
# 2 854
Алекс, Алекс...
Виж целия пост
# 2 855
Хайде Алекс, давай.
Рада се спаси днес. Дано утре замине.
Виж целия пост
# 2 856
Калин и Алекс ли ще бъдат номинирани
Виж целия пост
# 2 857
Хайде, Алеееекс!!! Браво!
Виж целия пост
# 2 858
Павка,давай направо и двамата номинирани.Какъв е тоя срам на битка при финалисти да ги чакаме два часа? :>
Виж целия пост
# 2 859
Калин и Алекс ли ще бъдат номинирани

Защо да не са? Точно това ще стане ако Алекс падне.
Виж целия пост
# 2 860
Ох, силните жени пак са последни
Алекс ще е последен
Виж целия пост
# 2 861
Изнервих се да го гледам Алекс Sweat Smile
Ееее, най-сетне.
Не че няма сигурно да го пратят срещу Николета, ама да видим.
Виж целия пост
# 2 862
Николета е номинирана!
И респективно е АУТ.
Виж целия пост
# 2 863
Калин и Алекс ли ще бъдат номинирани

Защо да не са? Точно това ще стане ако Алекс падне.
Затова го и написах.
Виж целия пост
# 2 864
Да, да, няма проблеми.
Да, 100% щяха да ги изправят на двубой баща-син.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия