💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 12 (24.11 - 30.11)

  • 188 427
  • 3 336
# 2 835
Алекс нямаше ли по-рано в сезона подобна игра?
Май пак беше зле. Не помня вече, размива ми се.
Виж целия пост
# 2 836
Браво на Рамбо Чикагов,  хайде сега Алекс и Траян..
Виж целия пост
# 2 837
Браво на Траян! Хайде, Алекс!
Не мога, вика, да се отърва от тоя Бермудски триъгълник с Радостина и Николета. Joy
Виж целия пост
# 2 838
Ех, какви финалисти - Мирко, Николета, Радка. А къде са Лапунов, Ивайло, Ръждавичка...
Виж целия пост
# 2 839
Финалистите са под всякаква критика. Може би да има трима, които заслужават да са там. А си заминаха толкова по-силни играчи... яд ме е да гледам направо. Чудели са се какво да си изсмучат от пръстите за видеата в началото.
Виж целия пост
# 2 840
Като гледам дъските на Алекс, освен че е крива е и най-разхлабена.

Някой добър човек да направи скриийшот на дъските.
Виж целия пост
# 2 841
Дино, Дино, каква грешка, ааа

Или супер тъпа, или супер съмнителна...

Факт.
Но ако тръгнем така, къде му е краят?
Защото веднага ще кажа, че е наредено на Ръждавичка да загуби. И преди това на Николета.
Защото и в двете битки имаше много съмнителни грешки...
Виж целия пост
# 2 842
Ох, силните жени пак са последни
Виж целия пост
# 2 843
Така и очаквахме. Не изневеряват на мита за силните жени този сезон.
Виж целия пост
# 2 844
Явно Николета ще е последна.
Но ако е последна, защо вади сабите на съвета? Няма логика.
Аз не съм ги видял де. Но вие писахте тук. Има логика само ако Радостина е номинирана и с тях да се предпази примерно.
Ама пак няма логика, защото 100% жените ще са с Миро, а те са червиви от пари.
Виж целия пост
# 2 845
Мирко, жените, полите, завет, сянка......мантри!
Продукцията, в сезон 8 накъде по-надолу?

Приветствам махането на глада, лошите локации и издевателствата над всички играчи.

Можеха поне снощи да им позволят да отидат в Резиденцията, да си хапнат и да се изкъпят, да спят като нормални хора, ама къде ти, до последно ги мъчи гадната продукция Rage
Виж целия пост
# 2 846
Като гледам дъските на Алекс, освен че е крива е и най-разхлабена.

Някой добър човек да направи скриийшот на дъските.
Виж целия пост
# 2 847
Никакво удоволствие не ми носи играта. Съветът днес ли ще е?
Виж целия пост
# 2 848
Съветът е днес.
Виж целия пост
# 2 849
Днес трябва да е съветът. Чакаме да видим как ще се излагат. И коалициите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия