Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир след Златно момче и Учителят - A.B.İ🧿🤍Фенове на АфРам🤍🧿10🧿

  • 39 883
  • 733
# 165
АБИ-то кога почнаха,кога веднага са в дълга почивка Joy
Виж целия пост
# 166
Дано да е планирана тази почивка на АБИ-то.

Афра е много сладка на това стори Heart Eyes Като малко момиченце Sunglasses
Виж целия пост
# 167
Афра се е прибрала в Истанбул след Париж. Сега е в Амстердам с Неслишах.
Виж целия пост
# 168
То ясно, че е с Несла,с кой друг да е. Тя Афра цяла година навсякъде я мъкне със себе си тая Несла. Направо не знам кога остава сама Joy
Аз викам да вземат да се вземат и да вземе да се приключи Joy
Виж целия пост
# 169
То ясно, че е с Несла,с кой друг да е. Тя Афра цяла година навсякъде я мъкне със себе си тая Несла. Направо не знам кога остава сама Joy
Аз викам да вземат да се вземат и да вземе да се приключи Joy

Тази Неслишах няма ли друга работа, та се мъкне непрекъснато с Афра. Хич не я харесвам, но те са непрекъснато заедно, обиколи света с нея.
Виж целия пост
# 170
Кате, не е глупав този, който яде баницата Stuck Out Tongue Winking Eye
То ясно, че е с Несла,с кой друг да е. Тя Афра цяла година навсякъде я мъкне със себе си тая Несла. Направо не знам кога остава сама Joy
Аз викам да вземат да се вземат и да вземе да се приключи Joy

Тази Неслишах няма ли друга работа, та се мъкне непрекъснато с Афра. Хич не я харесвам, но те са непрекъснато заедно, обиколи света с нея.
Виж целия пост
# 171
Мерт е болен. Вкъщи си бил. Явно е наистинал на театъра, само по шал....
Виж целия пост
# 172
Да оздравява бързо Мерт. 🍀

Виж целия пост
# 173
Мерт да оздравява, че ще има честване за рожден ден.

Виж целия пост
# 174
Тези дни пак са пуснали фенки в двора на  имението, приключват ремонта. Онези коли са си там паркирани, дето си бяха и преди.

https://x.com/SalwaKasem50844/status/1994913225679483114
Виж целия пост
# 175
Тези дни пак са пуснали фенки в двора на  имението, приключват ремонта. Онези коли са си там паркирани, дето си бяха и преди.

https://x.com/SalwaKasem50844/status/1994913225679483114
Да не би екипът на АБИ да чака ремонтът да приключи?
Виж целия пост
# 176
Тези дни пак са пуснали фенки в двора на  имението, приключват ремонта. Онези коли са си там паркирани, дето си бяха и преди.

https://x.com/SalwaKasem50844/status/1994913225679483114
Да не би екипът на АБИ да чака ремонтът да приключи?

И аз това си помислих. Много ми е съмнително това с пускането на хора вътре в частна собственост. Може и за друго да се подготвя, ще видим.
Виж целия пост
# 177
Здравейте, момичета!😊

На мен ми е много странно как ще почнат снимки преди 3 седмици и вече ще имат дълга почивка, при положение, че ще почиват и около Нова година. Шнура много ларж е станал.😁
Виж целия пост
# 178
От интервюто на Мерт най-важното и хубавото за мен бе широката му усмивка. Липсваше ми. А след усмихнатото стори от Афи вчера, едно "сериозно" от днес.
Виж целия пост
# 179
Много злоба се излива за интервюто на Мерт след концерта от някой .
Едва ли не само лъжи споделял пред журналиста, а всичко което папараците писали според тях било истина за среднощните му похождения. Омерзена съм от хора, които до скоро се възхищаваха от играта на двойката Афра-Мерт, а сега да изразяват неприязън към този, който се раздаде в сериала във всеки епизод.
Колкото и да се напъват някой, връзката между двамата ще си остане силна завинаги, независимо дали ще са заедно или разделени в живота. Немислимо е единият от тях да се величае, а другият да отнася хули и обиди. В младостта си всеки греши.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия