Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир след Златно момче и Учителят - A.B.İ🧿🤍Фенове на АфРам🤍🧿10🧿

  • 39 887
  • 733
# 195
Много сторита ни е подарила днес Афра: романтична картина, голяма палачинка, оплезена усмивка, уличен пейзаж... Както винаги ни е глезила Simple Smile Забавлява се и си почива Heart Eyes Малко ми е жал за Нагиш, но какво да се прави...



Питали са Токио какво мисли за Афра и новия ѝ проект. Кога ще се появи тийзърът? Отговорил е, че Афра е една от най-силните актриси в Турция. Каквото и да играе, вярва. Харесал е афиша на сериала. Според него, тийзърът ще бъде излъчен скоро.
Виж целия пост
# 196


Виж целия пост
# 197
И моят фаворит  от каста на АБИ се е появил

https://x.com/fatmataydanik/status/1995188296645771307

"Мерт Д  в магазина споменал за сериала „Аби“, казал, че работим с много красива актьорска трупа, че ще играе зетя на домакина.  
С Кенан Имризалиоглу още нямаме обща сцена, но през следващите дни ще има, споделил е, че да споделя сцената с него е много вълнуващо.  "

Афрош само на него я "давам" , ама пусто зет ще е Grinning Kissing Heart
Виж целия пост
# 198
Токио има още сторита за АБИ





Да не стягат имението за снимки на сватба 🤔
Виж целия пост
# 199
Честно казано за мен ще бъде грешка да снимат в имението друг сериал с някои от двамата толкова скоро след Рибарчето.
Виж целия пост
# 200
Би било грешка за сериала на Мерт. За Афра не толкова, тя не е снимала там нон стоп. А и ако е къщата на корабните магнати ще им отива много.
Все пак основният слух е, че е продадено, аз си разсъждавам просто.

Бурджу май остава без работа от другата седмица. Дано режисьорката на Юсуф е договорена, че не ми се мисли. Гледах преди малко един клип в Х, сигурно пак се е хранила и работила едновременно 🤦‍♀️
Виж целия пост
# 201
Би било грешка за сериала на Мерт. За Афра не толкова, тя не е снимала там нон стоп. А и ако е къщата на корабните магнати ще им отива много.
Все пак основният слух е, че е продадено, аз си разсъждавам просто.

Бурджу май остава без работа от другата седмица. Дано режисьорката на Юсуф е договорена, че не ми се мисли. Гледах преди малко един клип в Х, сигурно пак се е хранила и работила едновременно 🤦‍♀️

Какво да очакваме от нея, виж че на някои сцени на СейФер ги снимаше отдалече или имаха лош ъгъл на снимане, а на Ферит с другите актриси бяха супер хубавите кадри и отблизо
Виж целия пост
# 202
Би било грешка за сериала на Мерт. За Афра не толкова, тя не е снимала там нон стоп. А и ако е къщата на корабните магнати ще им отива много.
Все пак основният слух е, че е продадено, аз си разсъждавам просто.

Бурджу май остава без работа от другата седмица. Дано режисьорката на Юсуф е договорена, че не ми се мисли. Гледах преди малко един клип в Х, сигурно пак се е хранила и работила едновременно 🤦‍♀️

😂😂😂
Виж целия пост
# 203
Пак за понеделник го пишат

Виж целия пост
# 204
Ново😃

Виж целия пост
# 205
Ужас, дано е за сериала



https://x.com/mrdupdates/status/1995219794812149967
Виж целия пост
# 206
Пак за понеделник го пишат



Ще се закопаят, ако го сложат тогава. Далечен град много трудно може да го мине някой, въпреки че не разбирам защо го харесват толкова
Виж целия пост
# 207
И аз се надявам моторите да са само за сериала.🙄
Виж целия пост
# 208
Пак за понеделник го пишат



Ще се закопаят, ако го сложат тогава. Далечен град много трудно може да го мине някой, въпреки че не разбирам защо го харесват толкова

Защото няма конкуренция.
Виж целия пост
# 209
АБИ го обявиха за най-скъпият проект за сезона, това е и завръщането на Кенан в дизи индустрията след 7 годишна пауза, обявен е и за актьора с най-висок хонорар в момента. Отива му да се изправи срещу най-силният конкурент, който в момента е Града.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия