Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 99

  • 55 583
  • 741
# 555
Тази маска на Катрис не съм я виждала, както и Кармекс с ягоди.
ДМ дали имат sleeping маски за лице? От Дъглас имах една, но вече не ги намирам. В кутийка беше, като крем. Търся нещо подобно.

На Миша има три вида нощни маски– перлена, с мед и с алое. Една опаковка стига за няколко пъти. Ето този вид:

https://www.dm-drogeriemarkt.bg/missha-noshtna-maska-za-litse-s- … 806185781824.html
Виж целия пост
# 556
Само да кажа, че според мен шийт маските се различават от тези, които са като торбички. Те са сякаш като крем с доста силикони, докато шийт вариантът е като серум и на мен лично ми действат по- добре.
Виж целия пост
# 557
Аз търся обаче нощна маска в кутия, като крем. Няма как да спя с шийт на лицето, защото се въртя постоянно. Но Миша ще ги пробвам за през деня.
Виж целия пост
# 558
Видяно в dm: MISSHA Нощна маска за лице с перлени частици (https://www.dm-drogeriemarkt.bg/applink/missha-noshtna-maska-za- … pdsteilen.laufend)
Виж целия пост
# 559

Вечерта сложих преди да заспя маската на катрис, а днес веднъж гланц на джуси бомб.
Дори с медицински балсами не съм имала меки устни.
Виж целия пост
# 560
Сдобих се с душ гела от новата, лимитирана серия на Дав. Ухае разкошно на малинови бонбони. Сега ще търся дезодоранта и мисля скраб за тяло има

Виж целия пост
# 561
Аз по едно време реших, че искам от пептидните гланцове на Essence, но нещо се бяха поизчерпали и се сдобих с три цвята от тия на Catrice:



И от любопитство - и с три от новите мистове на Juicy Bomb.
Виж целия пост
# 562
Еее, Азара тя тия устни и напукани ще са разкош. ❤

Маска мога да препоръчам на Юриаж термалната. Разкошна е, богата, лека в същото време, но много хубаво plump-ва кожата.
Виж целия пост
# 563
Сдобих се с душ гела от новата, лимитирана серия на Дав. Ухае разкошно на малинови бонбони. Сега ще търся дезодоранта и мисля скраб за тяло има
И аз го взех в събота,разкошен аромат.Жалко че не остава по кожата,поне не и върху моята.

Summer Care серията също е с много хубав аромат, свеж-пролетен
Виж целия пост
# 564
Препоръчаната от Азара нощна маска на Юриаж наистина е чудесна! Също така е много хубава нощната маска на Фрудиа, но тя е в по-малка опаковка за 2-3 използвания.
Виж целия пост
# 565
Ванеса, тази серия на Дав в момента се продава за по 50, 60 € във винтед. Само душ гела е 15. Явно до мен друг продукт няма да стигне. Изкупена е тук в града, явно за препродажба.
Например скраба

Виж целия пост
# 566
Аз по едно време реших, че искам от пептидните гланцове на Essence, но нещо се бяха поизчерпали и се сдобих с три цвята от тия на Catrice:



И от любопитство - и с три от новите мистове на Juicy Bomb.

Откъде са закупени? Не ги виждам в ДМ или Лилли.
Виж целия пост
# 567
Гланцовете ги поръчах онлайн от Bonjour, имат и от тези на Essence в момента:

Виж целия пост
# 568
Фрау,гледах и четирите серии се продават в Щатите,7-8 долара на парче
Скрит текст:

Ние обаче явно ще се задоволим само с Рандеву Smirk

Dove имаше преди години серия кремове за ръце DermaSpa,златната капачка беше много добър.Някой срещал ли ги е скоро?
Виж целия пост
# 569
За съжаление Дерма спа се намира само под формата на бронзиращ лосион за тяло при нас. Ако имаш Томас Филипс наблизо, оглеждай там. Периодично зареждаха от серията разни неща. Последно като бях обаче нямаше наличност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия