Изследване на ХОРМОНИ – 29 (тема за взаимопомощ и мнения върху резултати)

  • 6 615
  • 158
# 150
Скрит текст:
Може ли мнение за резултатите, има ли шанс за бебе?
Скрит текст:
Възраст?
42г.
ФСХ и Е2 са високи и показват НЯР, но Е2 е малко по-висок и  може да показва и ЗФ, киста... и това да е причина, ФСХ да има и някакво допълнително (изкуствено) повишение , т.е. да не е много обективен. Желателно е да се направи преглед с УЗ.
Шанс за зачеване винаги има Peace
Виж целия пост
# 151
Здравей, Денис 3-ти месец вече мина от аборта ми, но преди цикъл започва да ми зацапва 3-4 дена и тогава започва същинския цикъл и не знам дали не е от хормоните. Тези са пускани на 2-ри ден от цикъла и ще помоля да коментар? Бях ходила миналия месец на преглед и всичко било наред, поне така ми казаха.
Виж целия пост
# 152
Здравейте! Имам нужда от съвет…Това са изследванията ми 4-5 г.с съм.  На 30.04 пак изследвахме хормоните и има разлика във всеки показател. Много съм притеснена.
Тези са от днес.

А тези са от 30.04
Виж целия пост
# 153
Здравейте,
Пуснах нови полови хормони вчера,на 3-ти ден от цикъла.
Притеснява ме това,че Естадиола е нисък, предния път през януари ми беше 155.
Може ли коментар?
Виж целия пост
# 154
Здравей, Денис 3-ти месец вече мина от аборта ми, но преди цикъл започва да ми зацапва 3-4 дена и тогава
Скрит текст:
започва същинския цикъл и не знам дали не е от хормоните. Тези са пускани на 2-ри ден от цикъла и ще помоля да коментар? Бях ходила миналия месец на преглед и всичко било наред, поне така ми казаха.
Здравей!
Тези резултати не показват причина за подобен проблем ( зацапване преди М.)
Възможно е, все още, да няма редовна О. респ. да няма достатъчно Прогестерон?!
Проследи О. с УЗ?!

Здравейте! Имам нужда от съвет…Това са изследванията ми 4-5 г.с съм.  На 30.04 пак изследвахме хормоните и има разлика във всеки показател. Много съм притеснена.
Тези са от днес.
Скрит текст:

А тези са от 30.04
Здравей!
Има леко повишение на ТСХ и Т4 е започнал да пада... това е нормално при бременност, защото тези хормони се ползват и от бебето. Консултирай се с лекар - да коригира дозата или да назначи терапия.
ФК е ниска, вит. Д може да е по-висок... В12 също.


Здравейте,
Пуснах нови полови хормони вчера,на 3-ти ден от цикъла.
Скрит текст:
Притеснява ме това,че Естадиола е нисък, предния път през януари ми беше 155.
Може ли коментар?
Здравей!
ФСХ е висок - възможно е  да има киста и респ. това да попречи на О.... или МЦ може да е ановулаторен и затова Е2 да е по-нисък... или МЦ да е по-дълъг от нормалното за теб. За по-точен отговор - преглед с УЗ.
Виж целия пост
# 155
Благодаря, Денис! Назначиха ми изследвания - ПКК, пролактин и прогестерон. Ще пиша пак като дойде време да ги пускам. На прегледа всичко изглежда наред, но явно нещо хормонално не е ок.
Виж целия пост
# 156
Здравей, Денис 3-ти месец вече мина от аборта ми, но преди цикъл започва да ми зацапва 3-4 дена и тогава
Скрит текст:
започва същинския цикъл и не знам дали не е от хормоните. Тези са пускани на 2-ри ден от цикъла и ще помоля да коментар? Бях ходила миналия месец на преглед и всичко било наред, поне така ми казаха.
Здравей!
Тези резултати не показват причина за подобен проблем ( зацапване преди М.)
Възможно е, все още, да няма редовна О. респ. да няма достатъчно Прогестерон?!
Проследи О. с УЗ?!

Здравейте! Имам нужда от съвет…Това са изследванията ми 4-5 г.с съм.  На 30.04 пак изследвахме хормоните и има разлика във всеки показател. Много съм притеснена.
Тези са от днес.
Скрит текст:

А тези са от 30.04
Здравей!
Има леко повишение на ТСХ и Т4 е започнал да пада... това е нормално при бременност, защото тези хормони се ползват и от бебето. Консултирай се с лекар - да коригира дозата или да назначи терапия.
ФК е ниска, вит. Д може да е по-висок... В12 също.


Здравейте,
Пуснах нови полови хормони вчера,на 3-ти ден от цикъла.
Скрит текст:
Притеснява ме това,че Естадиола е нисък, предния път през януари ми беше 155.
Може ли коментар?
Здравей!
ФСХ е висок - възможно е  да има киста и респ. това да попречи на О.... или МЦ може да е ановулаторен и затова Е2 да е по-нисък... или МЦ да е по-дълъг от нормалното за теб. За по-точен отговор - преглед с УЗ.

Много благодаря! Изписа ми Еутирокс 25 мг половин таблетка сутрин 1 час преди храна. Витамин Д сега го коригираме, беше още по-нисък. А ФК мислех, че е добре…!? Приемам метилирана на АбоФарма.
Виж целия пост
# 157
Здравей Денис. Може ли да препоръчаш добър лекар, който да обръча внимание на хормони като FSH, пролактин, Е2. Тук съм писала и имам проблеми с високо FSh и висок пролактин без да е изчерпан резерва. Направих инвитро и имам едно детенце. Обмислям и второ, но искам някой да обърне внимание на хормоните ми. До сега никой не открива проблем. Чета за доктор Емил Начев, но той дали ще обърне внимание на тези хормони или само за щитовидна гледа?
Виж целия пост
# 158
Здравейте,
Може ли коментар на хормони, пуснати са на 2ри ден МЦ. Обмисляме пореден инвитро опит след няколко месеца. 42 г.[
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия