Всичко за дамските чанти – 6

  • 61 967
  • 737
# 675
Освен това искам някаква хубава кошница от рафия за морето, но не голяма като за плаж, а средна за излизане през деня на обиколки.
Mango
https://shop.mango.com/bg/en/p/women/bags/shoulder/natural-fibre … th-studs_27086709
Виж целия пост
# 676
Polene ми харесва най-много 🙂
Виж целия пост
# 677
Polene ми харесва най-много 🙂

И на мен! 🥰
Виж целия пост
# 678
И на мен Simple Smile
Виж целия пост
# 679
Аз съм за Chloe с две ръце и два крака Stuck Out Tongue Ралф не е силен в чантите (според мен), макар да са наистина красиви, особено като цвят и модел.
Виж целия пост
# 680
Благодаря за предложението.
Мангото ги гледах всичките, но не са ок направени - обиколих по-евтините варианти, не съм ок.
Ще гледам по скъпите - Polo Sport за сега най-добре ми идва.

Бискет - този бранд Tumy мен ме грабна най-много.
Виж целия пост
# 681
И аз много си падам по кошници и плетени чанти. Освен Loewe, които са ми тотален фаворит и мечта, се заглеждам по чантите от Sezane, много добре изглеждат, имам рафия от Coach, която е тип торба и е страхотна изработка, рафия от Зара, огромна торба, също е много добра,  една испанска ръчно плетена от  ратан, много кокетна и интересна, но тя е мини. Имам спомен за една от Масимо дюти, и тя беше много хубава. Имала съм и от pepe jeans, и тя беше хубава, пак тип торба. Ралф лорен не съм имала, но ми допадат.
Виж целия пост
# 682
И аз имам плетена на Масимо и не е мръднала. И една малка красавица на Марела, но тя стана на нищо. Страшно са им некачествени чантите, имала съм доста. Много са красиви и хващат окото иначе, но дотам.
Лятото обичам тази да нося. Много ми е удобна и добре ми се съчетава с повечето тоалети. За есента и зимата я имам в шоколадово кафява кожа.
Виж целия пост
# 683
Marella чантите повечето са от изкуствена кожа, би трябвало да са здрави.
Сравнявам с на Desigual чантите, които също са от изкуствена кожа, но са най-здравото нещо на света.
Виж целия пост
# 684
На Desigual чантите от изкуствена кожа са пълни боклуци. В темата за aboutyou са многократно коментирани. Стават само чантите им от текстил.
Виж целия пост
# 685
Разкошна текстилна раница имам на Desigual, но дръжките са от изкуствена кожа и се нацепиха брутално от няколко пътувания с нея. Страшно ме е яд, а е толкова хубава и удобна.
Виж целия пост
# 686
На Desigual чантите от изкуствена кожа са пълни боклуци. В темата за aboutyou са многократно коментирани. Стават само чантите им от текстил.
Не съм на това мнение. Дръжката замина още преди първото носене, преправих я, поизкара някакво време и пак не прецака.
Виж целия пост
# 687
Поръчах Numéro Neuf Mini. Дойде за два дни и вчера бях с нея. Не бих казала, че е от най-удобните, но пък е страшно симпатична и е точно моят размер. Като изпълнение няма забележки.
Виж целия пост
# 688
Лятото обичам тази да нося. Много ми е удобна и добре ми се съчетава с повечето тоалети. За есента и зимата я имам в шоколадово кафява кожа.

Страхотна, много ми хареса.
Може ли да покажеш и зимната ѝ братовчедка? Heart Eyes
Виж целия пост
# 689
Честита Numéro Neuf Mini!
Много е сладурска малката Heart

Смутена съм момичета, това за чантите на Дезигуал (или както се произнася на български)
Около мен ги носят и са доволни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия