Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 165 - декември 2025)

  • 113 595
  • 1 278
# 375
Печеля  карта Edenred, на стойност 200лв от Маги. Bowtie   Пращат мейли. С 2 бележки бях.
Аз също с една бележка!
Първа награда за декемри, нула за ноемри!
Виж целия пост
# 376
Минали години имаше игра на 24 Kitchen или нещо подобно, сега не ми е излязла 🤔
Виж целия пост
# 377
https://www.spechelinagradi.com/p/2025.html?fbclid=Iwb21leAOftDR … VXbvo1hiQZc8Q&m=1

Тук ги има всички календари.
Виж целия пост
# 378
И аз съм с карта от Маги. След дълга суша спечелих от играта със сравнително малко, но пък хубави награди. Участвах с 1 бележка.
Виж целия пост
# 379
Има валеж от карти  и аз съм с карта .Честито на всички .
Виж целия пост
# 380
Тук има печеливши - https://burlex.bg/bcard-i-burlex-pechelivshi/
Виж целия пост
# 381
Има валеж от карти  и аз съм с карта .Честито на всички .
Няма валеж! Писна ми,ще се съсредоточа върху пътувания,празненства и работа!
Весели празници!
Виж целия пост
# 382
Мен ме пропуснаха от Маги този път( с няколко бележки бях) , но не се оплаквам, защото при предишната им игра спечелих фотоапарат за моментни снимки.
Виж целия пост
# 383
Не знам има ли валеж, но аз пак съм си на сухо. Бях с доста бележки в Маги, Крина, Пасифлора, но не ми бил там късметът.
Виж целия пост
# 384
Днес и аз не успях да наредя пъзела на ,jusk, времето не стига, може би е по- добре да се играе от компютър.
На компютър е със зарче.
Виж целия пост
# 385
И при мен не е валеж. В Маги бях с 3 бележки и не съм от късметлийте.
Пратили са ми ваучера за Нотино от кока кола.
Чакам само термо чашата от Мираж.
Виж целия пост
# 386
Има ли коледен календар на Бейлис?
Виж целия пост
# 387
За София, Мол Сердика.
За първите се регистрирали в приложението, може да спечелят мини коледна елхичка. Аз получих имейл че печеля и вече си я взех. 😊
Първата ми награда за декември.


Виж целия пост
# 388
Ех, тези от Нестле, по стара традиция ме пропускат...Smile Всеки път играя с по няколко бележки и всеки път не печеля. Почти като календара на Кауфланд, ама там поне ми отнема секунди да се регистрирам, а за Маги продуктите се мотая пред щанда им камара време, докато се чудя кои от фиксовете да им взема и да си ми залежават вкъщи... То вече не се и надявам като им играя в игрите, ми ей така за спонсорството и за да си затвърдя, че няма да ме изтеглят. Disappointed Relieved
Оплаках се , олекна ми Simple Smile
Забравих да кажа, че очаквам някакви игри с шампоани- за предпочитане Пантен, Глис, Здраве

Има и други игри, така че Enjoy!
Виж целия пост
# 389
+ 1 капо от Маги (Мрън!)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия