Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 165 - декември 2025)

  • 113 600
  • 1 278
# 390
Имам въпросче относно инстаграм - как търсите отговорите на обявените печеливши?
Следях една игра, изтеглили са печелившата и ми е супер любопитно да прочета най-оригиналния и креативен отговор.
Пробвах на компютъра с Ctrl+F - излиза ми само тагването ѝ от организаторите на играта.
Бихте ли били така добри да ме ограмотите Flushed
https://www.instagram.com/p/DRhRCvpDi_v/

Освен със скролване в коментарите, не знам да има друг начин. Намерих това участие на печелившата, не знам дали има друго


Точно за тази игра условието е: Победителят ще бъде избран на база най-оригинален и креативен отговор и ще бъде обявен в сряда, 04 декември, в коментарите под този пост и в нашата стория.
Успех, любители на вкусната храна!
Ако това е най-оригиналният отговор, здраве му кажи...
Тези от ninjakitchenbg решиха генерално въпроса - премахнаха възможността за четене и писане на коментар под играта - така се прави, когато не спазваш собствените си правила!
Виж целия пост
# 391
Знаете ли дали от календара на Кауфланд ще публикуват кой печели всеки ден?
Виж целия пост
# 392
Излезе ми още един календар, изисква абониране за бюлетин.

Но после не ми се появяват прозорчета за отваряне.
Виж целия пост
# 393
Знаете ли дали от календара на Кауфланд ще публикуват кой печели всеки ден?

Ще има тегления на 15.12 и 28.12., поне така пише в правилата.
Виж целия пост
# 394
Някой получи ли обаждане/мейл за награда от играта на Мираж/Кауфланд? Има номер като моя, но нямам известие.
Понеже не съм писала отдавна този месец печеля книга от Розали, книга от Крина, ваучер от играта на Ариана и Лидъл.
Виж целия пост
# 395
Има ли игра за Nescafe (Dolce Gusto)?
Виж целия пост
# 396
Някой може ли да пусне списъка на Маги?
Гледах и през телефона, и през лаптопа - не ми излизат печелившите Flushed
Виж целия пост
# 397
Някой може ли да пусне списъка на Маги?
Гледах и през телефона, и през лаптопа - не ми излизат печелившите Flushed



По-скоро ще ги публикуват след като проверят бележките. При регистрация май само номер на КБ писахме. Сега ще очакват печелившите да ги изпратят за проверка и след това ще ги качат, според мен.
Виж целия пост
# 398
Спечелете  кино-билети до 07 декември
Спечелете книги до 11 декември
тук имаше игра ама дали са изтегелени?
Виж целия пост
# 399
Забравих да кажа, че очаквам някакви игри с шампоани- за предпочитане Пантен, Глис, Здраве

Има и други игри, така че Enjoy!
Последните две години Здраве пускат игра през февруари.
Много слабо от към игри като за Декември. Миналата година по това време имаше Милка във всички магазини, Милка в КФ, Пантен, играехме за прословутите чаши на Швепс 😃 и още много. А тази година мноооооого слабо. 
И мен ме няма в Маги, макар и да не се надявах много.
Виж целия пост
# 400
Да ви кажа, въобще не е слабо от към Игри - във Фейсбук и Инстаграм е пълно. В Инстаграм, всеки ден виждам поне по 10 нови Givawey, а хората с които ме следват/ме и отбелязват/ме, на ден получавам по 100 тага 🤣
Виж целия пост
# 401
В инстаграм наистина има много, аз от скоро се засилих там да играя, но там колкото игри има толкова половината от тях са просто формалност ми се струва.
Виж целия пост
# 402
Здравейте! Пускам една игра, незнам дали е споделяна https://fb.watch/DPmqXvB7_Z/
Виж целия пост
# 403
Кока-Кола и прингъл не трябваше ли да имат още едно последно теглене?
Виж целия пост
# 404
Одеялата от Куинс са в офиси Спиди
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия