Аранжиране на маса - 10

  • 25 296
  • 232
# 45
Честито Богоявление и всичко хубаво за имениците Hug



Само тримката сме си днес.. а и ваканцията свърши: от утре отново младежът е на училище Smirk

Jordanovden26_3a by Dimitrana S, auf Flickr

Въпреки букетчето... рано е за пролет: мрачно и мразовито е навън, а вкъщи отрано се палят лампи и свещи...

Виж целия пост
# 46
Прекрасна маса, Дими! Така ми се прииска изведнъж вече да е пролет. Вчера и аз се загледах да си купя лаленца, бели гледах.
От мен две зимни маси в ярки цветове:














Виж целия пост
# 47
Честит празник на имениците!
Една маса за именик само в млечно бяло и сребро - сякаш съм в серия, но точно от това имам нужда в момента след многото пищност и цветове на отминалите празници. Именика не го питах нито каква маса иска, нито за менюто Simple Smile, нали е готово, ще се наложи да е доволен Stuck Out Tongue Winking Eye



Виж целия пост
# 48
Зимна маса "Елени" 🦌🌲🦌🌲🦌






Виж целия пост
# 49
Днес Нейно величество зимата е в пълния си блясък навън. Всичко се събуди покрито с бяла снежна пелена. В унисон с това, моята днешна маса е в бяло и нежно светло синьо.❄️❄️❄️
Хубав, снежен ден!








Виж целия пост
# 50
Кубратова, Вашите снимки са истинска наслада за сетивата! Nature Star
Виж целия пост
# 51
🌲Зимата🌲

Нежна и изящна е като жена, бяла и чиста е като жена, красива е като жена!

👗❄️👛❄️👠❄️💄










Виж целия пост
# 52
Нейно величество зимата
В сини нюанси 🩵💙🩵🤍🩵💙🩵






Виж целия пост
# 53
Яна, много ми харесва зимната маса с оранжев акцент: създава изключително ведро и празнично настроение Heart Eyes А чиниите с елени са точно за зимата: като в горска приказка Grinning

При нас падна сняг, всичко побеля и ме вдъхнови за днешната неделна маса:





Виж целия пост
# 54
iana28,DimS страхотни маси показвате.
Виж целия пост
# 55










Горска маса в бежаво и зелено - елхички, къщички, елени.
💚🌲💚🌲💚🌲💚🌲💚










Виж целия пост
# 56
Нещо ме влече към цветя вече Simple Smile










Виж целия пост
# 57
Оказа се, че досега не съм редила маса в розово и черно. Идеята дойде когато случайно едно розово цвете попадна в черната ваза и много ми хареса. Понякога идеите идват сами. Simple Smile
Хубав петък!🌸🖤🌸🖤🌸










🩷Нейно величество зимата🖤

И понеже все пак още е зима, розовочерната маса с цветя превърнах с малки промени в романтична, зимна трапеза за петък вечер! 🩷🖤🩷🖤🩷







Виж целия пост
# 58
Прекрасни маси, момичета! От месеци се наслаждавам и вдъхновявам от вас и реших днес да споделя и моята подредба за обяд 😁







Виж целия пост
# 59
Браво, Аничка. Красива е масата ти и чиниите са много интересни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия