Аранжиране на маса - 10

  • 25 340
  • 232
# 30
Уж нямаше нищо да купувам, но тези чинии ме съблазниха и нали ми е слабо ангелчето...







Виж целия пост
# 31
Розовоментова маса














Виж целия пост
# 32
Наближава Коледа и цветовете стават традиционни










Виж целия пост
# 33
Бъдни вечер е!










Виж целия пост
# 34
Весела Коледа!

Прекрасни маси показвате, много ви се възхищавам! Нека домовете на всички са винаги пълни с радост и поводи за празнични маси с любими хора около тях!

От мен нещо скромни за Коледа.


Виж целия пост
# 35
Коледна маса във виненолилаво и бяло












Виж целия пост
# 36
Зимна приказка






Виж целия пост
# 37
Една смела комбинация от цветове за Коледа, но пък интересна и свежа










Виж целия пост
# 38
Невероятни маси показваш, iana28
DimS се губи, дано е добре.
Виж целия пост
# 39
Благодаря! Димс нещо изчезна, да. Сигурно се е отдала на почивка и празненства.
А ние вчера бяхме на трапеза "Снежни човеци"








Готова е и новогодишната трапеза:














Виж целия пост
# 40
Трогна ме, Karmiel, благодаря за загрижеността Hug Добре съм, просто не бяхме вкъщи.. Blush
Радвам се, че има празнични снимки в темата, а на Янчето шапка свалям Sunglasses

Весело изпращане на Старата и доволно посрещане
на Новата 2026 година, мили съфорумки!
Да е здрава и мирна, по-добра и успешна!
Да е пълна с красота и усмивки
Hug





silvester25geschirr by Dimitrana S, auf Flickr
Виж целия пост
# 41
Трогна ме, Karmiel, благодаря за загрижеността Hug Добре съм, просто не бяхме вкъщи.. Blush
Радвам се, че има празнични снимки в темата, а на Янчето шапка свалям Sunglasses

Весело изпращане на Старата и доволно посрещане
на Новата 2026 година, мили съфорумки!
Да е здрава и мирна, по-добра и успешна!
Да е пълна с красота и усмивки
Hug





silvester25geschirr by Dimitrana S, auf Flickr
Разкошна маса DimS.
Весело посрещане на Новата година на всички в групата.
Виж целия пост
# 42
Честита ви нова година, момичета!
Здраве, благополучие и красота в домовете, изобилие на прекрасните ви маси!
И, разбира се, любов! Закъде сме без нея?!
 Аз коледни маси от много време нямам, че все пътуваме (тази година бях замислила да купя още един коледен сервиз, но дори стария не успях да извадя), обаче на Нова година винаги сме в селската къща и правя смесена коледно-новогодишна декорация, включително и на масата. Този път набързо, че с режим на водата съм напълно дезорганизирана и без муза. Заложих на контраст между сребро и топли цветове в декорацията.





Виж целия пост
# 43
Една зимна трапеза:












И още една:










Виж целия пост
# 44
🌲🏠🏠🏠🌲
Днес Ви представям следващата ми идея за зимна маса. На нея в центъра върху малка дървета щайга изникна сгушено селце с къщички. А около тях е навалял сняг от памук. Чиниите са с постеля от снежен памук и ошав.

Нежна, зимна неделя да имате!❄️❄️❄️








Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия