Кралски работи и клюки - декември 2025

  • 76 227
  • 1 247
# 450
Той татко Маркъл сам си каза, че първо в репортерката се е свързал (Каролин Греъм или нещо подобно).
От сестрата - Саманта- пък знаем, че преди няколко месеца по време на земетресението същата тази репортерка й е писала съобщения от неговия телефон, че уж са заседнали в асансьор или нещо такова.
Виж целия пост
# 451
Е, поне някой е до Томас Маркъл.
Виж целия пост
# 452
И този някой е перфектно обяснение, защо други не са. Плюс цялата предистория
Виж целия пост
# 453
Тази сестра дето имаше към 10 фалшиви антимегън акаунта 😅С такива роднини - по добре на дистанция.
Виж целия пост
# 454
Монакчетата са уникални и двамата. Такива красиви деца.
Тази сестра дето имаше към 10 фалшиви антимегън акаунта 😅С такива роднини - по добре на дистанция.
Абсолютно. Не разбирам тази пламенна апологетика за татко Томас, Саманта и цялата бащина рода. Имаха възможност да се държат адекватно, но я пропиляха.
Виж целия пост
# 455
Габлриела какви очи има, ще стане голяма красавица.
Виж целия пост
# 456
И този някой е перфектно обяснение, защо други не са. Плюс цялата предистория
Само дето историята е започнала преди срещата с принца на белия кон - детство, училище, първа работа ....Пък и ако приложим принципа на реципрочност, въпросният принц не трябва да припари около отгледалото го семейство - и там преса, репортери, че даже и книга автобиографична излезе.
Виж целия пост
# 457
Все по-хубави стават близнаците, особено Габриела много се разхубави - да са живи и здрави!
Определено и то последната година, сякаш разцъфна..
Чудно видео от малки до днес.
https://www.instagram.com/reel/DSEzeFakrft/

Максима ми пълни душата, тази нейна пограма е страхотна. Личи си колко са щастливи малките таланти от възможността която им предлага.
https://www.instagram.com/reel/DSC6dJ6CvJ6/ 
Виж целия пост
# 458
Да са живи и здрави монакчетата, много са пораснали за една година. И двете дечица ще станат красиви като възрастни. И баба им Грейс е красавица, и майка им е хубава жена.
Виж целия пост
# 459
И този някой е перфектно обяснение, защо други не са. Плюс цялата предистория
И Фелипе се е оженил за журналистка. Можем ли за тях да направим такива заключения? Контрол над медиите, липса на критики към тях, много плюсове могат да се извлекат от такъв съюз.
Испанските медии са доста благосклонни към тях, за сметка на роялите от другите монархии. За Томас ви светват червени лампички, ами за този брак?
Виж целия пост
# 460
Това даже не знам как да го коментирам
Уотабиутизъм на ново ниво
И този някой е перфектно обяснение, защо други не са. Плюс цялата предистория
И Фелипе се е оженил за журналистка. Можем ли за тях да направим такива заключения? Контрол над медиите, липса на критики към тях, много плюсове могат да се извлекат от такъв съюз.
Испанските медии са доста благосклонни към тях, за сметка на роялите от другите монархии. За Томас ви светват червени лампички, ами за този брак?
Виж целия пост
# 461
Монакското Габриелче, откакто махна онова късичко бритонче, наистина много се разхубави.
Кралска особа с най-устойчива мода, според мен е принцеса Ан. Носи дрехи на по 30-40 години.
Виж целия пост
# 462
Томас Маркъл в женен за тази журналистка ли?
Е, бракът ли прави разликата? И двамата са имали близки контакти с журналистки. При единия може, при другия много лошо било.
А екипът на Летисия е съставен все от такива, до последно практикували и напуснали, за да работят за Летисия. Значи тя все още  има контакти, влияние и познанства сред медийната среда.
Виж целия пост
# 463
Сигруна съм, че ти виждаш логика в това, което пишеш.
Аз въпреки това не мога да го коментирам,  защото аз не виждам никаква.
Виж целия пост
# 464
Айде пак спора за яйцето и кокошката. Катрин има най - голям гардероб, защото има най - голям бюджет и множество изяви. Онзи ден на немската визита три пъти се преоблича.  За щастие няма разхитителен характер и спазва старата традиция на британската аристокрация дрехите да са от такова качество - плат и кройка, че да може  да се носят от поколения. Всички рециклират, такива са времената.
Точно така! А и има отличителен стил, превърна палтата рокли в своя запазена марка. Няма друга кралска дама, която да ти изникне в съзнанието, когато се спомене палто рокля.

Сега пък писмо ли е писала Меган, тя в кой век живее, или много държи това, което е написала да стигне до медиите, както с предишни нейни писма. Един разговор или видеовръзка не оставят следи и доказателства, но написаното, дали имейл или писмо - да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия