Спойлери от риалити предавания - тема 27

  • 164 236
  • 762
# 105
Има ли спойлер кой печели полу финала , кой е втори и трети ?
Виж целия пост
# 106
Тук май се писа, че Алекс побеждава Калин на полуфинал. Значи първи ще е Миро или Алекс(по-малко вероятно) според мен
Виж целия пост
# 107
Тук май се писа, че Алекс побеждава Калин на полуфинал. Значи първи ще е Миро или Алекс(по-малко вероятно) според мен
Ужас дано не е вярно
Виж целия пост
# 108
Аз имам спомен, че се писа, че Миро е първи, Калин втори и Алекс трети.
Виж целия пост
# 109
ИВ
Аз имам спомен, че се писа, че Миро е първи, Калин втори и Алекс трети.
Става въпрос за полуфинала. Simple Smile
Виж целия пост
# 110
ИВ

Има ли спойлер кой е трети на полуфинала?
Виж целия пост
# 111
ИВ

Има ли спойлер кой е трети на полуфинала?
Доколкото се разбира от промото, на полуфинала първи е Миро. Имаше спойлер, че Калин е след Алекс. Следователно Алекс е завършил втори на полуфинала. Калин е трети.
Виж целия пост
# 112
ИВ
Скрит текст:
Много грозен Фотошоп, защото Калин играе с жълт екип...
Виж целия пост
# 113
Сега пък Калин трети. Обърках се вече. 🙄🤔
Виж целия пост
# 114
Това е за полуфиналите.
Финалът е Миро, Калин, Алекс
Виж целия пост
# 115
Ох, много съм зле. Извинявам се. Чета и не схващам, понеже в главата ми са само трима на полуфинал, а то имало и Чикаго. 🫣
Виж целия пост
# 116
Излиза, че Алекс, ако беше с 10-15 години по-млад, щеше да ги издуха всичките.
Виж целия пост
# 117
От промото на полуфинала кой ви се стори че води в битката
Виж целия пост
# 118
Тук май се писа, че Алекс побеждава Калин на полуфинал. Значи първи ще е Миро или Алекс(по-малко вероятно) според мен
Аз лично продължавам да съм убедена, че Калин е най-добрият там в многокомпонентна битка. Айде, приехме вече, че на финала нещо се е объркало.
Но на полуфинала според мен победител ще е Калин.
Виж целия пост
# 119
Тук май се писа, че Алекс побеждава Калин на полуфинал. Значи първи ще е Миро или Алекс(по-малко вероятно) според мен
Аз лично продължавам да съм убедена, че Калин е най-добрият там в многокомпонентна битка. Айде, приехме вече, че на финала нещо се е объркало.
Но на полуфинала според мен победител ще е Калин.
Имаше някакъв спойлер за полуфинала, че много тъпо се е издънил Калин или нещо такова. А снощи и в промото подсказаха за такъв момент. Черни котки навсякъде Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия