Спойлери от риалити предавания - тема 27

  • 164 223
  • 762
# 675
В подкаста на Анна Мария с Ивелина от ДиК, стана ясно, че Ивелина се познава с Марин. Имало избраница и след това Ивелина недвусмислено се изпусна, че е с Михаела, като почна да коментира, че не знае точно какви са им отношенията и колко ще продължат. Беше си като разговор между приятели без камера. По памет разказвам. Така че спойлерът за Буба би трябвало да не е верен. Освен ако Анна Мария и Ивелина не са инсценирали разговора в подкаста за заблуда на врага(нас). 😁
Виж целия пост
# 676
Михаела и Марин пуснаха стори по едно и също време от едно и също място.
Не, че трябва задължително да значи нещо, но все пак да споделя
Виж целия пост
# 677
Ергенът
На мен ми направи впечатление ,че в Надкаст , Туджаров и Анастасия , която е била уж от най близките на Илияна , говореха в минало време за Илияна и Стоян , нещо от сорта ,,Илияна наистина харесваШе Стоян,, , може би значи ,че вече не са заедно.
Виж целия пост
# 678
Цвети и Пламена си тръгнаха сравнително рано, да, нали ги следяхме тук още преди да почнат снимките.
В Надкаст казаха, че са гледали епизод напред, защото е трябвало да са подготвени за снимка с отпадналиТЕ. Също споменаваха Гориция в контекст, че е по-скоро сред предпочитаните от Крис, но и те не знаят на кое място е, така че явно не си тръгва тя.
Коктейлът бил интересен по техни думи.
Виж целия пост
# 679
И сторитата им са от там
Виж целия пост
# 680
Някой от вас знае ли епизодите, които ще се излъчват идната седмица на коя дата са снимани?
Виж целия пост
# 681
Михаела и Марин пуснаха стори по едно и също време от едно и също място.
Не, че трябва задължително да значи нещо, но все пак да споделя
Откъде са били тези сторита, някой няма ли ги😃
Виж целия пост
# 682
Някой от вас знае ли епизодите, които ще се излъчват идната седмица на коя дата са снимани?
И аз се интересувам.
Обаче вижте - следата ни за напускането на Пламена е фалшива, сторито е репостнато на 14 януари (9 дни след старта на снимките), а тя все още е в предаването.

ЕРГЕНЪТ
Явно не се е задържала



Също и Велева не е напуснала толкова рано, колкото ни изглеждаше - активизирала се е в Инстаграм на 10 февруари, а те почнаха снимки на 5 януари и приключиха на 20 февруари.
Виж целия пост
# 683
Такива сторита от едно и също място пускаха Маги и Алек Wink После се оказа режисирана заблуда, за да се говори още дали/или, и така.
Виж целия пост
# 684
Михаела и Марин пуснаха стори по едно и също време от едно и също място.
Не, че трябва задължително да значи нещо, но все пак да споделя
Откъде са били тези сторита, някой няма ли ги😃
Някакъв музей беше.. На космоса? Има ли нещо подобно?
Виж целия пост
# 685
Михаела и Марин пуснаха стори по едно и също време от едно и също място.
Не, че трябва задължително да значи нещо, но все пак да споделя
Откъде са били тези сторита, някой няма ли ги😃
Някакъв музей беше.. На космоса? Има ли нещо подобно?
И в първия ерген, Виктор 1 и психолоката имаха даже снимка заедно с една пица...та, ясно е че се пускат партенки.
Виж целия пост
# 686
Има Музей на космонавтиката в КК Камчия, близо до Варна.
Виж целия пост
# 687
100% са партенки - на двойките им е забранено да се показват заедно, докато не свърши сезонът. Евгени и Валерия разказваха как им се е налагало да се крият и какви врътки са правили, за да не ги познаят по улиците… Пък тези двамата (М+М) самоинициативно да решат да отидат в пълен музей и да качват сторита оттам - хайде, бе? 😁 Явно продукцията ги е накарала да се покажат, за да вкарат малко интрига (и да потулят слуховете, че са се разделили). Или пък е било платен ангажимент.
Виж целия пост
# 688
Сигурно е било в мол Сердика.
В петък е имало някакво изложение за Космоса.
Михаела и Марин пуснаха стори по едно и също време от едно и също място.
Не, че трябва задължително да значи нещо, но все пак да споделя
Откъде са били тези сторита, някой няма ли ги😃
Някакъв музей беше.. На космоса? Има ли нещо подобно?
Виж целия пост
# 689
100% са партенки - на двойките им е забранено да се показват заедно, докато не свърши сезонът. Евгени и Валерия разказваха как им се е налагало да се крият и какви врътки са правили, за да не ги познаят по улиците… Пък тези двамата (М+М) самоинициативно да решат да отидат в пълен музей и да качват сторита оттам - хайде, бе? 😁 Явно продукцията ги е накарала да се покажат, за да вкарат малко интрига (и да потулят слуховете, че са се разделили). Или пък е било платен ангажимент.
Те не са се показали, а пуснаха сторита едновременно от едно и също събитие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия