Номинации за най-голяма муня (тема 14)

  • 70 773
  • 758
# 390
Идеята с огледалото е била хубава, но позицията му - не, така че не твоя е мунщината. Огледала не се поставят на такива места, още повече на статив, а не на стена.
Виж целия пост
# 391
Историята на Долорес много ме натъжи,това е ужасен човек,как може на дете постоянно да му напомняш за починал родител. Много безсърдечно!
Виж целия пост
# 392
Според мен госпожата е вече с деменция(не знам на колко години е и да ме прощава ако бъркам). Та тогава ѝ е простено.
Виж целия пост
# 393
Идеята с огледалото е била хубава, но позицията му - не, така че не твоя е мунщината. Огледала не се поставят на такива места, още повече на статив, а не на стена.
При нормални обстоятелства можеше да ги съди, а не да бере тя срам. Това си е опасно за живота на гостите им.

Учителката на Долорес може и да е с деменция сега, но като й е била учителка не е била - била е просто жестока, както и времената, явно...
Виж целия пост
# 394
Купих си няколко нови саксии за цветя, заключих ги в клетките на Фантастико и влязох да пазарувам. Прибрах се с покупките, хапнах, поспах два часа. В късния следобед дойде ред за пресаждането на цветята и внезапно открих, че саксиите не са у дома.
Виж целия пост
# 395
Учителката просто бе гадна. Всичко го знаехме, но нека се посмеем на случката сега - миналото и нейния садизъм нямат значение вече. Имам предположение, че са се познавали приживе и от там идваше цялото и отношение.
Виж целия пост
# 396
Учителката просто бе гадна. Всичко го знаехме, но нека се посмеем на случката сега - миналото и нейния садизъм нямат значение вече. Имам предположение, че са се познавали приживе и от там идваше цялото и отношение.
Моето предположение е, че някъде в мъглявия й мозък те е свързвала винаги с баща ти. Но за това, коя съм аз да я съдя Grinning
Виж целия пост
# 397
За гадни учители. Имах в 8ми клас един психопат по география. Вкарвал ни е в час със стъпки на ръченица. Или с гръб към картата на Бг и почваш да рецитираш примерно основните жп гари от София до Варна. И гадът в бонус имаше лозе наблизо до майка ми и баща ми (това в Плевен). Хорицата си имат мъничко лозенце и неделно се забавляваха да ходят там. Аз какво да правя. Отделно баща ми е маниак и само той си знаел под какъв ъгъл се поливат домати. Та ако този по география не ме види в неделя на лозето, понеделник съм на дъската, щото съм имала време да уча Cold Sweat . Добре, е беше само 1г и се пенсионира
Виж целия пост
# 398
   Аз бях гаден пубертет и на злобни учители не съм се давала. Имаше, по мое време, оценки за поведение. Два пъти са ми го намалявали, изпитвах чисто финансово страдание, защото живеех в общежитие, намалението на "поведение" спираше стипендията за успех, която пък се явяваше половината от месечния ми доход. Обаче, сърце юнашко не трае... Гладна съм стояла, но по гръб не съм падала Simple Smile.
   Помня, веднъж, в общежитието, прибирам се след 21 ч. и случайно заварвам врата отворена. (Заключваше се в 20 ч. и ни прибираха с кокошките, да спим. Ние после прескачахме през прозорците.) Влизам аз, но заварвам най-строгата и безкомпромисна възпитателка, рускиня. За останалите беше страшилище, аз пък някак я харесвах... Та, излиза тя, едно стълбище имаше, с ръце на Ф, аз малка, долу на стълбището. Тя горе. "Клотилд - вика - пак ли ты?" "Вижте какво, госпожо - казвам - аз сега съм млада, сега съм на 17, сега искам да излизам, да ходя, сега искам!" Слезе, жената, няколко стъпала надолу, седна. "Ела, казва, Клотилд, седни." Качих се и аз, срещнахме се по средата на стълбището, седнах до нея. "Знаеш ли, казва, аз като бях млада учителка, много добре се разбирах с ученици. Обаче те ми се качиха на глава. Сега, по-лесно ми е да съм строга. Иди, Клотилд, иди."
Виж целия пост
# 399
За гадни учители. Имах в 8ми клас един психопат по география. Вкарвал ни е в час със стъпки на ръченица. Или с гръб към картата на Бг и почваш да рецитираш примерно основните жп гари от София до Варна. И гадът в бонус имаше лозе наблизо до майка ми и баща ми (това в Плевен). Хорицата си имат мъничко лозенце и неделно се забавляваха да ходят там. Аз какво да правя. Отделно баща ми е маниак и само той си знаел под какъв ъгъл се поливат домати. Та ако този по география не ме види в неделя на лозето, понеделник съм на дъската, щото съм имала време да уча Cold Sweat . Добре, е беше само 1г и се пенсионира

Помниш ли как се казва? Напомня ми един... Илиев като че ли беше, висок и мургав, говорещ превзето.
Не мога да повярвам, забравих си ЕГН-то и се наложи да проверя в личната карта... На служителката смотолевих, че нещо съм се объркала... След това, на тръгване, взех нейната чанта/плик, вместо моята, същата беше. И тя ми вика, не, тази е моя... Ох, ужас...
Виж целия пост
# 400
За учителите - в училището на децата ми имаше един учител по география, който зимата си сушеше мокрите чорапи на парното. Децата се оплакваха от миризмата, повдигнахме въпроса на род.среща, но класната каза " ами той си е такъв "  и нищо не се промени.
Виж целия пост
# 401
Браво, Клотилд, така се гради характер.

Преди няколко години с една приятелка правихме куиз в интернет - показва ти се формата на държавата и да я познаеш коя е. Тя имаше СТО ПРОЦЕНТА. Каза - съвсем нормално, аз съм учила в Сливен и учителите бяха строги. Карали са ги да рисуват политическата карта на света няколко пъти, докато могат да я нарисуват по памет - какви знания са й останали само! Аз съм от новата школа и ако влезех в час се смяташе за постижение и саможертва.
Виж целия пост
# 402
Вчера денят ми беше точно по темата, ММ си ме знае и след като взех една пратка беше искрено впечатлен, че не се качих в същата бяла кола като нашата, която беше паркрирана пред офиса, а уцелих нашата. Joy
Виж целия пост
# 403
А на чуждо погребение озовавали ли сте се?...
От много години зная крилатата фраза "Голям майтап беше на погребението!", но едва сега разбрах какво точно означава Joy
Виж целия пост
# 404
Снощи тръгнах от офиса, стигнах до метрото, влязох в метрото и докато чаках мотрисата, осъзнах, че съм си забравила телефоните в офиса. Върнах се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия