Пасивен сексуално

  • 6 076
  • 124
# 120
Само да сметнем, че тя сто процента не му е давала по време на бремеността и първите месеци след раждането и въобще не й е пукало какво му е на човека. Сега се е  присетила, че й се е приискало и иска да го пусне като телевизор - цък.
Само да кажа, че секс никога не съм отказвала. Да може да отложа с някакво време за да си взема душ или нещо твърде на инат ако съм почнала, но принципно не съм
Виж целия пост
# 121
Сега да съм искрена с вас - който ви каже, че бебето не променя сексуалния живот ви лъже. Ние след бебето едва намираме време да се целунем понякога бе хора..родителството е супер стресиращо и уморително, на във вашия случай има и нещо друго освен, че неизбежно се отдалечавате.
Май просто не ви иска…не го привличате или просто е във фаза. Надявам се да е последното. 🙂
Виж целия пост
# 122
Темата по принцип е:
 "На крива ракета космоса й пречи".
На мъж, който не обича секса, жената му е виновна.
Виж целия пост
# 123
Има. Аз примерно всяка сутрин се къпя и вечер все още си ухая много хубаво. Ама ако мъжът се къпе веднъж или два или три пъти седмично и не ми ухае приятно, ами няма да има секс.
Мноооого държа на хигиената, ама много, много.
Виж целия пост
# 124
Достатъчно.
Заключвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия