Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 4 част

  • 42 709
  • 444
# 135
всевиждаща  благодаря!:bouquet: Днес намерих в един магазин Айда 14. Ми тя е 30лв. метъра. Направо не можах да повярвам. Мисля все пак да си шия на българска панама.
Виж целия пост
# 136
Кога стана 30лв тая Аида. Миналата година тук във Варна беше 22лв.
Момичета, а колко струват при вас конците ДМС?
Виж целия пост
# 137
Цитат
Публикувана от: Despina 
Кога стана 30лв тая Аида. Миналата година тук във Варна беше 22лв.
Момичета, а колко струват при вас конците ДМС?
и в Бургас  панамата Aida_14 е 30 лв  метъра,а ДМС конците си ги купувам по 0.80лв. едното чиленце! 
Виж целия пост
# 138
В Пловдив DMC са по 0.75лв.
Виж целия пост
# 139
ми тя тук е 12 евро беееееее  Crazy егати кожодерите  #Cussing out виж конците са скъпи 80 цента
Виж целия пост
# 140
И в шопско, т.е. София, конците DMC и Анхор са по 0.80 лв. Поне аз ги купувам по толкова.
Виж целия пост
# 141
Много благодаря. Сега заедно с теменужките, издирвам и риби  Simple Smile
Мога да предложа това:
Виж целия пост
# 142
Благодаря, страхотни са рибките! Може ли схемата и ключа или евентуално линк? Simple Smile

 
Виж целия пост
# 143
 Аз българска панама си купувам и нямам наблюдения за цената на останалите панами,ама във Велико Търново в магазина ,в който си пазарувам ,DMC и  Anchor конците са по 0.90 ст за чиле.
Виж целия пост
# 144
И аз все българска панама си копувам ама сега ръстомера не ми излиза а на схемата никъде не пише каква точно да е панамата и реших да го шия просто като украса.
А със си избрала един гоблен който трябва да се прави на Айда 14 и вече ме е страх. Ще вземе и той да ми излезе супер мъничък. Та за това се разтърсих за тази Аида. Ама 30лв. на метър е неоправдано скъпо.
Някой шил ли е с Аида 14. Разликата с българската панама много ли е голяма?
Виж целия пост
# 145
aз сега шия на аида 14 , разбира се че има разлика. бг панамата е доста по-ситна като начало, а и качеството на плата е друго  Peace
Виж целия пост
# 146
момичета а как мога да получа от вас например схема ,модел и конци?? Embarassed
аз например иска детски гоблен да ушия-меченце,зайче е от този род!
предварит.благодаря!! Hug
Виж целия пост
# 147
всевиждаща какво ще ме посъветваш да правя тогава. Определено не ми се дават 30лв. за панама щото гоблена е с 89 цвята DMC и той ще стане златен Simple Smile Ако го шия на БГ панама какво мога да направя? Да шия по 2 квадратчета вместо 1. Май ще стане много голям пък така.

KATYA KOCI аз имам много мечета и зайчета и изобщо бебешки всякъкви ама как да ти покажа да си избереш.
Виж целия пост
# 148
момичета а как мога да получа от вас например схема ,модел и конци?? Embarassed
аз например иска детски гоблен да ушия-меченце,зайче е от този род!
предварит.благодаря!! Hug

Може да дадеш мейл например!  Hug
Виж целия пост
# 149
всевиждаща какво ще ме посъветваш да правя тогава. Определено не ми се дават 30лв. за панама щото гоблена е с 89 цвята DMC и той ще стане златен Simple Smile Ако го шия на БГ панама какво мога да направя? Да шия по 2 квадратчета вместо 1. Май ще стане много голям пък така.

KATYA KOCI аз имам много мечета и зайчета и изобщо бебешки всякъкви ама как да ти покажа да си избереш.
дай да го видим тоя гоблен 89 цвята  Rolling Eyes какви размери е? има ли лица?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия