Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 4 част

  • 42 716
  • 444
# 270
Бонбо-Нелла,и твойта мома е много хубава,моята е същата като тази която съм показала,защото откраднах идеята от тази колежка Mr. Green/както казах това не са мойте ,мойте чакат за рамка./
Spinki кончетата са на Димешънс и се продават с паспартуто,и само добавяш рамката.
А другите ги взех от нета,и са от две части-паспарту и гобленче.
Но е много приятно за шиене,малко труд пък изглежда голямо.
Валя май и аз ще го влача до към 6 години,като гледам,ама и мерак за него нямам та незнам....
Виж целия пост
# 271
SV не е ли трудно така -няколко заедно?Ще трябва да пробвам защото на някои големи гоблени на фона почва да ми омръзва.
Dayli ще се радвам на схемата на Мавританката както и да покажеш снимка на твоя гоблен   bouquet


http://strykova-l.narod.ru/index.html

Заповядай HugКликаш върху този линк,после отиваш където пише женщиньІ и на 5-та страница е снимката на гоблена.Като кликнеш където пише скачать,можеш да изтеглиш схемата.
Виж целия пост
# 272
Наистина е прекрасен, mamaYanni!
Ще последвам съвета ти и ще го комплектовам според по-шарената схема Wink
Виж целия пост
# 273
spinki нищо не съм получила на лични още.
Някой беше споменал веднъж за магазин "Мистър Гоблен" или нещо подобно в Пловдив. Може ли да ми каже някой къде е точно?
    Бебешок, "Мистър гоблен" се намира на подлеза на Понеделник пазара - от страната на пазара.
Виж целия пост
# 274
Ей, върха сте  bouquet
Алегорията съм я виждала и преди, супер е, ама май е трудна за моята несръчност Embarassed
Като свърша "Заливът на палмите" почвам часовника на Бонбо-Нелла Hug Само да питам на каква точно панама се шие? Вижда ми се бяла, Аида ли е к'ва е Thinking След това ще трябва да ми пращате момата с кафето...за кухнята Whistling Но не бързайте - това ще е след мнооого мнооого време hahaha
Виж целия пост
# 275
Dayli, много хубави работи има в този сайт, даже си дръпнах няколко.  bouquet
Виж целия пост
# 276
Dayli, много хубави работи има в този сайт, даже си дръпнах няколко.  bouquet

Радвам се,че ви харесват Hug
Виж целия пост
# 277
страхотен сайт,наистина Peace
Виж целия пост
# 278
/b],
Unknown Lady, намери ли още риби? Мога да поровя за делфини и мидички...

Намерих всичко на всичко само 2 бройки  Simple Smile Аз търся рибки, но не за детски гобленчета. Делфини имам, рибите са ми кът  Simple Smile Който има схеми на рибки, нека ми ги изпрати, ще съм му много благодарна  bouquet
Момичета, има едно италианско списание за ръкоделия - Ракам. Ако някой някъде го види да се продава, нека да пише къде, че нещо пак ми изчезна. Струваше към 6лв и има невероятно много и красиви модели както за гоблени, така и за всякакви други ръкоделия.
Виж целия пост
# 279
/b],
Unknown Lady, намери ли още риби? Мога да поровя за делфини и мидички...

Намерих всичко на всичко само 2 бройки  Simple Smile Аз търся рибки, но не за детски гобленчета. Делфини имам, рибите са ми кът  Simple Smile Който има схеми на рибки, нека ми ги изпрати, ще съм му много благодарна  bouquet
Момичета, има едно италианско списание за ръкоделия - Ракам. Ако някой някъде го види да се продава, нека да пише къде, че нещо пак ми изчезна. Струваше към 6лв и има невероятно много и красиви модели както за гоблени, така и за всякакви други ръкоделия.

Ама аз не разбрах дали искаш онова, моето, което ти показах.... newsm78 Ако искаш - кажи как да ти го пратя.
NAN, много добре стои в кухнята, аз мисля по-нататък да го комбинирам с тези:

- струват ми се подходящи, май... newsm78
Виж целия пост
# 280
/b],
Unknown Lady, намери ли още риби? Мога да поровя за делфини и мидички...

Намерих всичко на всичко само 2 бройки  Simple Smile Аз търся рибки, но не за детски гобленчета. Делфини имам, рибите са ми кът  Simple Smile Който има схеми на рибки, нека ми ги изпрати, ще съм му много благодарна  bouquet
Момичета, има едно италианско списание за ръкоделия - Ракам. Ако някой някъде го види да се продава, нека да пише къде, че нещо пак ми изчезна. Струваше към 6лв и има невероятно много и красиви модели както за гоблени, така и за всякакви други ръкоделия.

Ето и тези:
Виж целия пост
# 281
Dayli, много хубави работи има в този сайт, даже си дръпнах няколко.  bouquet

Радвам се,че ви харесват Hug

Направо много ми хареса този сайт!
Виж целия пост
# 282
Бонбо-Нелла , изпрати ми ги. Да, искам ги тези рибки. Пиша на лични.
Скоро ще снимам лични творби, само да разбера как точно става, че нещо съм смотана с техническите неща  Simple Smile
Виж целия пост
# 283
http://dump.ru/files/5/5500248098/
http://dump.ru/files/4/4304511983/
http://dump.ru/files/7/734955875/
http://www.goblenite.org/attachment.php?attachmentid=42264&d=1176626084
малко риби
Виж целия пост
# 284
всевиждаща свалих едни рибки от твоите копирах ги,но сега не мога да ги изчистя от компютъра да знаеш защо става така
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия