Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 4 част

  • 42 715
  • 444
# 285
извинявам се за притеснението оправих се махнах ги
Виж целия пост
# 286
 Simple Smile
Виж целия пост
# 287
Dayli, много хубави работи има в този сайт, даже си дръпнах няколко.  bouquet

Радвам се,че ви харесват Hug

Направо много ми хареса този сайт!

 Peace,пишете,ако нещо друго търсите,ще помагам с удоволствие!
Виж целия пост
# 288
Dayli, имам няколко въпросчета - Шила ли си някой от тези гоблеи точно по тия схеми, защото ме притеснява сглобката по средата?
Майката с бебе с какви конци е ДМС ли защото има някакви номера и какво ознчават цифрите сле номерата? С какъв бод се шият?
Същото се отнася до "Бщина любов" и още един в който едни ръце държат главичката на бебче(голямо обяснение)
Виж целия пост
# 289
Dayli, имам няколко въпросчета - Шила ли си някой от тези гоблеи точно по тия схеми, защото ме притеснява сглобката по средата?
Майката с бебе с какви конци е ДМС ли защото има някакви номера и какво ознчават цифрите сле номерата? С какъв бод се шият?
Същото се отнася до "Бщина любов" и още един в който едни ръце държат главичката на бебче(голямо обяснение)


Да,шила съм 4 гоблена по тези схеми,не на Ланарте,обаче.Няма какво да те притеснява,просто схемите са сканирани така,че се застъпват.Като ги разпечаташ ги разгледай къде се застъпват,раздели си ги на квадратчета и си отбележи,или ги изрежи,така,че да махнеш излишното-това,което го има на следващата схема.Не разбрах точно за коя майка с бебе питаш.Сега ще ти кажа за някои от тях,ако те интересува за друга-пиши пак.На 1-ва стр първата и четвъртата майки с бебета са с ДМЦ,вероятно питаш за цифрите,които обозначават разхода на конците.На 2-ра стр. четвъртата и седмата майки са също с ДМЦ конци.Те са модели на Вервако и там има и описани номерата на конците и цвета им.Ако има нещо неясно-питай   bouquet
Виж целия пост
# 290
а някой да знае координати на фирмата казанлъшки гоблен?
Виж целия пост
# 291
а някой да знае координати на фирмата казанлъшки гоблен?

http://goblenite.org/showthread.php?p=83232
Виж целия пост
# 292
Dayli, питам за 4сн горе а 1стр. и 4сн. горе на 2 стр. Там има само цветовете без номера.А при мъжете има едина 6сн. на 1стр. по същия ачин, но явно жената, която ги е качвала е написала на ръка отстрани номерата. Ти на каква панама ги ши и с какъв бод?
Виж целия пост
# 293
Горе съм писала за 4-та снимка на 1-ва и втора страница,че са с ДМЦ,и на двата модела имаш написани номерата на конците,виж добре след като разархивираш -имаш специално един файл в архива-пише подбор-там са номерата на конците.Шила съм на аида 14-кръстат бод и на обикновена неразграфена панама-1:1.Добре стават и в двата случая,с кръстчетата става по-голям размера.За Бащина любов-отпред пред знаците са написани номерата на конците и те са ДМЦ.
Виж целия пост
# 294
Да, видях че на единия има подбор. Благодаря ти.
Виж целия пост
# 295
Да, видях че на единия има подбор. Благодаря ти.

Моля,пак заповядай  bouquet
Виж целия пост
# 296
Dayli, мерси  Hug аз се надявах някой да даде нещо повече  Rolling Eyes като инфо, че не ми се звъни от германия да ми кажат, че нямат каталог  Confused
искам да си купя техен гоблен, ама не знам как  Rolling Eyes като не им знам имената Embarassed
Виж целия пост
# 297
Да,неприятно е,ама като не им е активен сайта...........Ти какво искаш да си поръчаш,ако искаш да споделиш,де?
Виж целия пост
# 298
ами не знам, не ги помня  Embarassed помня само един, които е за краен вариант лебедово езеро. езеро, няколко лебеда малки и големи, мисля и къщурка се виждаше. и други бях харесала, но не помня, доста време мина. иначе мога да пратя майка до магазина им, но трябва да и кажа какво да търси
Виж целия пост
# 299
Здравче,честит рожден ден
Пожелавам ти цялото щастие,здраве и късмет на света.
 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия