Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 4 част

  • 42 707
  • 444
# 75
http://racheto.mylivepage.com/image/index?page=14&act=idx
момичета разгледайте от 27стр от зад напред това са гоблени които сьбирах ,но като преисталирах комп.полувината ги загубих .някой от тях сьм шила .
тьрся тьмно синя панама 14 за гоблена ----който е аватора   горе ангела  това е гоблен
имам схемата
вижте и снежната кралица   ,страхотен гоблен  японките сьщо
на файл сьм качила някои схеми може да си ги свалите

Виж целия пост
# 76
ra4eto, страхотни са  Hug
Виж целия пост
# 77
И на мен ми е странно как някой шият отгоре -надолу,аз започвам от долу.
Всъщност има ли правило за това от къде се започва или на кой както му е удобно?

Аз също почвам, някой път отгоре – просто почвам от различни страни – изчислявам си, зависи на момента какво реша
Виж целия пост
# 78
една позната ги почва от средата  Crazy
Виж целия пост
# 79
Някой има ли схеми на Height chart? Дори не знам на български как се казва.
Ето и от мен http://photofile.ru/users/bavlnka/2106664/
Виж целия пост
# 80
Я да се запиша и тук  Simple Smile
Виж целия пост
# 81
Блгодаря на  *SV* и всевиждаща и goldenova за ръстомерите. Момичета страхотни сте. Hug  bouquet
Аз пък винаги почвам от долу нагоре. От средата или от горе не мога. Панамата ми никога не е разграфена и не мога да се ориантирама ако не почна отдолу.  newsm78
Виж целия пост
# 82

Уфффффф!  newsm10 Как така ги шиеш отгоре надолу???  newsm12 Много ми е странно!  smile3501 thumbsup
Незнам защо почнах отгоре надолу, така ми дойде  Laughing Всъщност ми е за първи път по този начин. Кончетата пък ги ших по цветове; един друг преди пък от средата  Embarassed
Виж целия пост
# 83

Уфффффф!  newsm10 Как така ги шиеш отгоре надолу???  newsm12 Много ми е странно!  smile3501 thumbsup
Незнам защо почнах отгоре надолу, така ми дойде  Laughing Всъщност ми е за първи път по този начин. Кончетата пък ги ших по цветове; един друг преди пък от средата  Embarassed
Алекс не е срамно не се изчервявай,де,може и така... Joy Joy Joy
Айде кажете един виц да се посмеем че тая сутрин "не съм добре",стига с тва шиене. hahaha
Виж целия пост
# 84
Невероятни са, ra4eto! Поздравления Simple Smile
Виж целия пост
# 85

Уфффффф!  newsm10 Как така ги шиеш отгоре надолу???  newsm12 Много ми е странно!  smile3501 thumbsup
Незнам защо почнах отгоре надолу, така ми дойде  Laughing Всъщност ми е за първи път по този начин. Кончетата пък ги ших по цветове; един друг преди пък от средата  Embarassed

Няма никакво значение как го шиеш!  Peace Важното е на теб да ти удобно!   bouquet
Виж целия пост
# 86
Здравейте, бродиращи мамчета Simple Smile Във връзка с ръстомерите, искам да ви насоча вниманието към избора на панама. За да станат точни, ще трябва да ползвате правилната панама. Най-добре вижте в интсрукциите дали има обяснение каква е тя. Ако липсва такова, пребройте колко символа на колко см височина отговарят. Така в магазините за панама ще могат да ви ориентират. Спорно шиене! И показвайте творенията си. Аз от 1 година се каня да шия ръстомер и все още не съм се мотивирала достатъчно. Като ви чета, май пак ще се запаля по тази идея.
Виж целия пост
# 87
ra4eto, нещата ти са страшно красиви.
Искам да попитам имаш доста прозорчета и изгледи от тях, има ли между тях гоблени и имаш ли схеми. Аз си колекционирам схеми на прозорци. Вече имам достатъчно за един живот с шиене всеки ден, но като видя нещо красиво, като твоите неща и ми се приисква да го имам. Embarassed
Виж целия пост
# 88
Няма никакво значение как го шиеш!  Peace Важното е на теб да ти удобно!   bouquet
[/quote] И аз мисля така,въпреки че имам позната която шие отделно всяко квадратче,което не ми се вижда удачно
Виж целия пост
# 89
И аз мисля така,въпреки че имам позната която шие отделно всяко квадратче,което не ми се вижда удачно
И на мен не ми се вижда добра идея това Thinking  Както казах, аз шия както ми падне, но какво ми е станало напоследък, този гоблен го шия по цветове #Crazy Изумена съм, колко подредена съм станала Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия