Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 4 част

  • 42 738
  • 444
# 210
http://www.wiehler-gobelin.com/catalog/sonnigen-winkel-p-282.html?language=de
да знае някой къде да си поръчам този гоблен окомплектован, но 1 към 1

Държиш ли да е готова комплектовка,или само схема ще ти свърши работа?
Виж целия пост
# 211
spinki,
качих тук няколко
http://hipatia3.multiply.com/
Имам и на winnie the pooh/това ли е Мечо Пух,че с детските филмчета не съм на ти:)/
Доста са обаче и ако ги качвам една по една ще ми трябва цял ден. Ще ги закача някъде като архив
142МБ е и ще ти дам линк ,за да ги свалиш
Виж целия пост
# 212
http://www.wiehler-gobelin.com/catalog/sonnigen-winkel-p-282.html?language=de
да знае някой къде да си поръчам този гоблен окомплектован, но 1 към 1

Държиш ли да е готова комплектовка,или само схема ще ти свърши работа?
схемите ги открих, но предпочитам готова комплектовка, че е много труд и не ми се рискува
Виж целия пост
# 213
И аз имам схеми на Мечо Пух ама са толкова много че не знам как и каде да ги сложа всички та да си избереш. Ако някой може да ми кажа как да го направя това веднага ще ги кача та който иска да си ги свали.
Виж целия пост
# 214
http://www.wiehler-gobelin.com/catalog/sonnigen-winkel-p-282.html?language=de
да знае някой къде да си поръчам този гоблен окомплектован, но 1 към 1

Държиш ли да е готова комплектовка,или само схема ще ти свърши работа?
схемите ги открих, но предпочитам готова комплектовка, че е много труд и не ми се рискува
тогава си поръчай от сайта им или от Коутс България-те са официален дистрибутор   на Вилер в България.
Всяка друга закупена комплектовка е не по - малко рискована от тази дето сама можеш да си я направиш със схемата ,която имаш.
Ако влизаш в форума Гоблени на алл.бг пиши на werty.Тя там е модератор . Но не това е важното ,а факта ,че работи за Коутс. Така ,че може да ти каже как става поръчката
Виж целия пост
# 215
И аз имам схеми на Мечо Пух ама са толкова много че не знам как и каде да ги сложа всички та да си избереш. Ако някой може да ми кажа как да го направя това веднага ще ги кача та който иска да си ги свали.
сложи ги в multiply.com/
Трябва да направиш регистрация там преди това.
В момента е един от най-добрите сайтове за тази цел.
Не намаля снимките ,което е много важно за една схема
Виж целия пост
# 216
А след като ги сложа в multply.com как ще ги видят другите. Може ли някой да ми обясни по-подробно че не съм от най-схватливите.
Виж целия пост
# 217
мерси за инфото Хипатия  Hug
Виж целия пост
# 218
А след като ги сложа в multply.com как ще ги видят другите. Може ли някой да ми обясни по-подробно че не съм от най-схватливите.
те там винаги са видими,освен ,ако ти не избереш опция да са видими само за определен кръг ползватели на същия сайт
Просто дай линк към албума си там
Виж целия пост
# 219
                        Здравейте,

От този сайт  http://gobleni.info.bg/Weihler/HORA/xora.htm   си изтеглих една схема,но ми иска парола.Ако някой я знае,моля да ми пише на "лични"

  Приятен ден    bouquet
Виж целия пост
# 220
                        Здравейте,

От този сайт  http://gobleni.info.bg/Weihler/HORA/xora.htm   си изтеглих една схема,но ми иска парола.Ако някой я знае,моля да ми пише на "лични"

  Приятен ден    bouquet



За всички гоблени са различни паролите.За кой гоблен става въпрос?
Виж целия пост
# 221
Dayli ,намерих си парола,но все пак благодаря  Grinning
Виж целия пост
# 222
Моля,пак заповядай!
Виж целия пост
# 223
Dayli ,намерих си парола,но все пак благодаря  Grinning

Щом става...  Whistling  Wink
Виж целия пост
# 224
къде ги намирате тези пароли ,бе хора?Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия