🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #14 ФИНАЛ: 08.12.2025

  • 206 014
  • 3 168
# 180
Благи, от три дни се познавате. За какво ревеш? И на мен ми харесаха обеците.
Виж целия пост
# 181
Филипа си е забравила шапката
Виж целия пост
# 182
Блага беше готова да приеме пръстена..
Виж целия пост
# 183
Сега ,ако от някъде изкочи Шермин, ще пръснат от рейтинг Joy
Виж целия пост
# 184
Ама Блага наистина ли се разстрои?! 🙄

Еее, Натали с речника си от 200 думи и аристократизъм?! Къде отидохме... 😆
Виж целия пост
# 185
Уляля, Киара.
Виж целия пост
# 186
Дано и четирите Перачки да получат розичка 🌹 😏
Виж целия пост
# 187
Киара прилича на Шермин…
Виж целия пост
# 188
Ама и това не е шок, не знам Благовеста какво очаква, че това младо момче е готово да предложи брак след три дена? Нека бъдем реалисти! Но пък може да са заедно след финала...
Виж целия пост
# 189
Блага е тотална куковица. Как очаква за 2 дни момчето да й предложи пръстен. JoyJoyJoyJoy
Виж целия пост
# 190
Блага е доста комплексирана на тема възраст , излъчва страшно отчаяние .
Виж целия пост
# 191
Защо бе, защо с очила, Красимире???!!!
Виж целия пост
# 192
Блага е тотална куковица. Как очаква за 2 дни момчето да й предложи пръстен. JoyJoyJoyJoy
Тя няма време, на преклонните 35 е. Просто няма за кога... Старческия дом зове.
Виж целия пост
# 193
Браво Блажке...
Цял сезон не рева, накрая не издържа 🤣
Трябва да се радваш, че Денис въобще ти е дал роза, можеше да откаже 🤣
Не е истина колко е нелепа, и това е жена на 35!

Айдее и Краско с пръстен за Киара! 🤣💍
Чакам на Шермин реакцията 🤣
Виж целия пост
# 194
Киарчето много хубава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия